Гаряча прем’єра: Женя Галич та учасниця гурту Yuko Юля Юріна в кліпі «Роздягни мене»

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Гаряча прем’єра: Женя Галич з O.Torvald та учасниця гурту Yuko Юля Юріна презентували провокативний кліп на пісню «Роздягни мене». У новому відео, режисером якого став Delta Arthur, артисти розкриваються на новій території. Кліп на межі сну і реальності, між почуттями і відчуттями. Світ дотиків та подихів. Зйомки тривали два дні, а для досягнення незвичних образів та антуражу були пофарбовані одяг, музичні інструменти, волосся та обличчя. У відео також з’являється барабанщиця гурту O.Torvald – Hebi.

«Ми довго не могли визначитись з режисером для цього кліпу, адже хотілось спробувати щось кардинально інше від наших звичних образів, а потім я згадав про Дельту. У нього дуже нетиповий погляд на речі, і він представник нового покоління», – пояснює Женя Галич.

«З Дельта Артуром було цікаво і комфортно працювати. Нові ідеї народжувались буквально на знімальному майданчику. Однак, один найголовніший висновок для себе я зробила після зйомок: більше ніколи в житті не погоджусь лити на себе неонову фарбу, якщо не буду впевнена, що вона добре змивається. Якщо добре пошукати, то і досі можна знайти її залишки в моєму волоссі», – додає Юля.

Вперше трек було презентовано на Atlas Weekend у липні, а виступ закінчився несподіваним поцілунком Жені Галича та Юлії Юріної. Це викликало неабиякі обговорення серед прихильників обох артистів. Протягом літа вони також разом виступили на фестивалі «Файне місто» у Тернополі, «Хортиця Фрідом» у Запоріжжі.

Щодо початку спільної роботи і процесу створення треку, Женя Галич розповідає: «Музика прийшла, поки я був у душі. Протягом ще декількох хвилин на диктофоні вже був майже готовий приспів. А ще через 2 години я вже знав, що хочу зробити цей трек саме з Юлею. Не можу пояснити, чому саме вона, напевно, це було інтуїтивне рішення. Я просто розумів, що окрім неї цей трек не зробить ніхто інший. Вона дуже багато привнесла своїх ідей та думок, це повноцінна колаборація двох артистів».

«Над цим треком ми працювали з початку літа. Для мене це великий експеримент і авантюра, адже я раніше не виступала за межами рідного гурту під власним ім’ям. Женя зателефонував і запропонував зробити фіт, маючи тільки приспів, від нього і відштовхнулись у подальшій роботі над піснею. Хлопці підтримували будь-які ідеї і пропозиції, ми багато чого пробували у звучанні треку. На мій погляд, це не схоже на музику O.Torvald, і не схоже на Yuko. У цьому і цінність цього дуету», – відзначає Юля.

Давай дивитись!

Рейтинг / 0
5 5 2