Геть осінню нудьгу: топ-5 нових веселих комедій

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильмов
Cosmo

За вікном стає все холодніше, і вже навіть з’являються перші приморозки. Якщо ти теж сумуєш за морем, сонцем і пляжем, ми хочемо розфарбувати твою осінь не менш яскравими барвами. Усе, що необхідно – теплий плед, чашка гарячого ароматного напою і крута комедія. У нашій добірці – саме такі! Переконайся.

«Джексі»

Удень Філ постійно працює, а у вихідні сидить у гаджеті. Нещодавно він купив нову модель смартфону, і він дивує новими функціями. Віртуальний помічник Джексі не лише відповідає на запитання свого власника, а й може знаходити усе потрібне в інтернеті. Та головне завдання Джексі – покращити життя Філу. Та чи справді це так?

«Шахрайки з Волл-стріт»

Головні героїні – яскраві, сексуальні та впевнені у собі танцівниці елітного стрип-клубу в Нью-Йорку. Серед їхніх клієнтів – найбагатші чоловіки Волл-стріт. Вони часто обманюють красунь, тож дівчата вирішують помститися біржовим геніям їхньою ж монетою. Тепер вони обкрадатимуть багатіїв!

«Французький жиголо»

Цей чоловік вважає себе втіленням мрій кожної жінки. Він знає усі секрети пікапу, тож охоче зваблює літніх багатих жінок, аби мати змогу жити у своє задоволення. Однак із плином часу чоловік втрачає свою привабливість і спортивну форму. Чи зможе він забезпечити собі розкішне життя, якщо йому вже далеко за 40?

«Ібіца»

Ще одна французька комедія розповідає про чоловіка на ім’я Філіп, який зробив заманливу пропозицію своєму сину. Він повинен отримати ступінь бакалавра і тоді зможе обрати будь-яке місце для літнього відпочинку. Хлопець здобув вищу освіту і надав перевагу Ібіці. І хоча Філіп звик до спокійного та розміреного життя, він змушений погодитись на авантюрну подорож. 

«Тачка на мільйон»

Події картини розгортаються у 70-х роках минулого сторіччя. Конструктор автомобілів Джон ДеЛореан мріє створити авто, яке би перевершило усі інші. І це не буде щось буденне і практичне. Амбітний конструктор створить автівку, яка переверне уявлення людей про класичні автомобілі. Звісно, план ДеЛореан не залишається не поміченим ФБР.  

Рейтинг / 0
5 5 7