Girl power: серіали про жінок, які тебе надихають

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр из сериала,
Cosmo

11 жовтня – всесвітній день дівчат. Ні, це не з того роду дата, що і восьме березня. В цей день, починаючи з 2012 року, у всьому світі відзначають рівність між жінками й чоловіками, привертають увагу до проблем гендерної дискримінації і просто нагадують світові про рівні права між нами. Cosmo, як ніхто, знає, що таке girl power. Аби поділитись цією силою і трошки надихнути тебе, ми зробили підбірку тематичних серіалів. Тепер ти знаєш, що дивитись цих вихідних.

Секс у великому місті 

Справжня ода жіночій силі. Про дружбу, кохання, секс і чоловіків. Про нас. Жоден серіал не розкривав всі тонкощі жіночого характеру так , як це зробив він. Зізнайся, неодноразово проводила паралелі між собою й головними героїнями? Керрі, Шарлота, Міранда і Саманта довели, що жінкам під силу все. І хоча, в деяких епізодах, казка залишається казкою, величезну дозу натхнення ти отримаєш від будь-якої серії.

Всі жінки відьми

Фентезі-серіал про дівчат із суперсилами – це не новий сюжет Марвел. Всі жінки відьми були ще до того, як тема фемінізму голосно прозвучала в світі. Зізнавайся, якою із сестер хотіла би бути? Окрім очевидного лейтмотиву girl power, сестри неодноразово були готові віддати власні життя, аби врятувати цілий світ. В реальності ж ця риса теж властива багатьом з нас, правда? Трохи наївний, проте теплий і душевний серіал, в якому добро завжди перемагає.

Пліткарка

На цьому серіалі виросло ціле покоління дівчат (і давай відверто, наші доньки теж його обожнюватимуть). Головні героїні, як і жінки в реальному світі, абсолютно різні. Проте від них усіх можна щось почерпнути. Залишатись вірною собі, пробачати, давати другий шанс і не здаватись. Якщо відчуваєш потребу хоч одного з цих пунктів, рандомно включай будь-яку серію.

Велика маленька брехня

Найбільш реалістичний серіал з усієї підбірки. Просто життя, як воно є. Окрім крутого сюжету і неймовірних акторок, автори заглиблюються у типові, але водночас унікальні, проблеми кожної з нас. Глибинні переживання, насилля, любов до дітей і сім’ї, кар’єрні амбіції, страх і відвага. Список довгий і правдивий. Серіал отримав високі рейтинги як серед критиків, так і серед глядачів. А все тому, що ти не просто співпереживаєш головним героїням. Ти впізнаєш себе у кожній з них.

Чому жінки вбивають

Прем'єра відбулась лише цього року, а високі рейтинги і фан-клуб у серіалу вже є. Три різні жінки, три різні епохи і одна на всіх проблема. Як і в житті, нема правильно і неправильно. Кожна з дівчат – це приклад того, як важливо бути вірною собі і своїм почуттям. Серіал з гумором і стилем. Окрім хорошого сценарію, неможливо не відзначити роботу костюмера. Коротше, класний серіал по всім параметрам. Тому якщо всі попередні варіанти ти знаєш на пам’ять, ввечері дивись “Чому жінки вбивають”.

Рейтинг / 0
5 5 5