«Голос країни-8»: стало відомо, коли Джамала вперше з’явиться на екранах після пологів

Звезды / Новости
Cosmo

Вчора на своїх сторінках у соціальних мережах зірковий тренер «Голосу країни-8» Джамала поділилась радісною новиною – 27 березня відома співачка стала мамою.

Наразі артистка всі подробиці щасливої події тримає у таємниці, але вже зізналась, що первістком став хлопчик, а також розсекретила ім’я малюка: 

«Наш маленький принц. Емир-Рахман Сеіт-Бекір огли Сулейманов», - підписала світлину Джамала. 

Більше цікавих подробиць про радісну подію від молодої мами можна буде дізнатись під час прямих ефів «Голосу каїни», які стартують 15 квітня на телеканалі «1+1». 

Нагадаємо, цієї неділі у «Голосі країни» стартують «нокаути», за правилами яких на сцені будуть стояти 4 крісла, призначені для чотирьох вокалістів з кожної команди, які пройдуть до прямого ефіру.

Учасники не знають заздалегідь, у якій послідовності виходитимуть на сцену. Одразу після виступу тренер відправляє першого вокаліста на крісло № 1. Якщо учасник, який виступає після нього, заспівав краще, то він посідає перше крісло, а попередній артист буде змушений пересісти на друге. Цікаво, що тренер може як відправити додому учасника, так і надати йому місце.