«Голосуймо не «по приколу»: Святослав Вакарчук звернувся до українців

Звезды / Новости
Фото: instagram.com/okeanelzy_official
Cosmo

Не дивлячись на те, що Святослав Вакарчук, попри усі чутки та очікування, таки не балотується на пост Президента України, до виборів, що відбудуться вже у цю неділю, 31 березня, він ставиться з максимальною відповідальністю і закликає усіх українців робити так само.

«От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов‘язок: проголосувати на виборах Президента. Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюсь від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюсь стояти осторонь. Я не маю права мовчати. Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитись з вами тим, як буду голосувати я.

Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода – не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Зміни – не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі.

Вибори Президента України для мене не «прикол». Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це. Голосуймо відповідально! Голосуймо не «по приколу»!. Не вбиваймо мрію», – написав лідер гурту «Океан Ельзи» на своїх сторінках у соцмережах.

Заклик Святослава Вакарчука уже підтримали Сергій Жадан, Андрій Хливнюк та інші відомі особистості.

Рейтинг / 0
4 5 12