Головні б’юті-правила королеви Єлизавети

Красота / Тело и лицо
Фото: Gettyimages
Cosmo

За останні 20 років британська королева Єлизавета ІІ зовсім не постаріла. У 93 кожна з нас мріятиме мати таку ж ідеальну зачіску, стриманий макіяж і стильний гардероб із сотнями оригінальних капелюшків. Які правила краси допомагають ЇЇ Величності бути завжди на висоті — розповідаємо далі.

1. Кучері. З юних років Єлизавета не була прихильницею довгого волосся. Вона завжди мала коротку і хвилясту зачіску, і таку стрижку у Британії називають set-and-curl — «збери і накрути». «Вона завжди ретельно дбає про своє волосся, і воно має бездоганний вигляд. Єлизавета не змінювала стиль зачіски протягом багатьох років, і це розумно», - зауважив британський експерт із проблем старіння Стюарт Майлз.

2. Відмова від фарб для волосся. Коли їй виповнилося 60 років, Її Величність відмовилася фарбувати волосся. Тепер вона робить ставку на свою сивину, і сріблястий колір став її візитівкою. Світлі кучерики додають королеві грайливості й суттєво омолоджують.

3. SPF-засоби. Королева завжди користується засобами від шкідливих ультрафіолетових променів. Вона також ніколи не виходить на вулицю без капелюшка. До того ж Її Величність надає перевагу літнім подорожам до мальовничої Шотландії, замість того, щоб засмагати у спекотних країнах. 

4. Яскраві помади. Не можливо не сказати про любов Єлизавети до яскравих відтінків губних помад. Цікаво, що у 1953 році для своєї коронації вона зробила французькому косметичному бренду Clarins особливе доручення — створити спеціальний відтінок, який збігатиметься з кольором її мантії.

5. Рум’яна. Візажист королеви користується спеціальною технікою нанесення рум’ян на обличчя Її Величності. Якщо придивитися до знімків королеви, можна помітити, що рум’яна нанесені трохи вище яблук щік. Це секрет, як зробити вилиці більш виразними, а обличчя — візуально худшим.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4