Головна ялинка України визнана найкращою в Європі

Твоя жизнь / Lifestyle
Фото: КМДА
Cosmo

До новорічної ночі лишилося зовсім мало часу. І якщо ти вже обрала и святкове вбрання, склала wish list подарунків, але досі не знаєш, де саме зустрічати 2019-й, у нас є ідея. Пропонуємо навідатися на Софійську площу: там цього року стоїть найкраща ялинка в Європі. Принаймні про це свідчить рейтинг European Best Destinations.

«Столиця України – ідеальне місце для туристів, які шукають автентичність, сніг і традиції. У Києві не один, а кілька різдвяних ярмарків. Ви можете помилуватися однією з найкрасивіших ялинок Європи на Софійській площі», – вказують автори рейтингу.

Весь список має такий вигляд:

Київ

Вільнюс

Рим

Прага

Страсбург

Відень

Будапешт

Інсбрук

Брюссель

Франкфурт

Кельн

Талінн

Варшава

Брашов

Стокгольм

Париж

При цьому зазначимо, що на ілюстрації зображена минулорічна ялинка на Софійській площі. Висота цьогорічного святкового дерева – 25 метрів, його прикрашають 1,5 тис. іграшок та понад 3 кілометри гірлянд, що сяють холодним «арктичним» світлом.

 Уперше на Софійський площі запущено потяг бажань «Полярний Експрес», де кожен охочий, проїхавши зупинку, може загадати бажання. Тут ти також знайдеш різдвяні ярмарки з фуд-кортами та сувенірами.

Джерело: elle.ua

Рейтинг / 0
4 5 11