Головний makeup-тренд осені: як намалювати ідеальні стрілки

Красота / Макияж
Фото: instagram/g.bar.kiev
Cosmo

Серед безлічі трендів у макіяжі нового сезону особливу увагу приковують різноманітні стрілки. Це і класичні варіанти у стилі Одрі Гепберн, і асиметричні стрілки, і різнокольорові лінії у футуристичному стилі.
Надихнувшись make up трендами, цієї осені кожна із нас хоче спробувати яскраві та незвичайні стрілки. Але не усім вдається намалювати їх, як у салоні. Аби ти нарешті навчилася цьому прийому в макіяжі, cosmo.com.ua готовий поділитися декількома хитростями, як правильно малювати стрілки. Бери на замітку!

1. Вмостись зручніше і тримай дзеркало трохи нижче свого обличчя.

2. Тримай лікті на столі, аби у тебе не тремтіли руки. Лише тоді приступай до процесу.

3. Перед тим, як почати малювати стрілку, постав дві точки. Першу – там, де закінчується лінія росту вій, другу – де закінчується складка рухомої повіки.

4. А тепер максимально рівно з’єднай їх між собою. Важливо, аби кінчик стрілки був направлений догори. В іншому разі погляд здаватиметься втомленим і сумним. 

5. Якщо наносиш стрілку не лайнером чи підводкою, а олівцем, перед початком мейку варто нанести на повіку трохи тонального засобу. Потім припудри її і використовуй олівець. Результат можна закріпити прозорою пудрою. 

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4