Готуємось вже зараз: 5 найкращих стрічок до Гелловіна

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильмов
Cosmo

Свято Гелловін стає все популярнішим на території нашої країни. Наприкінці жовтня місто прикрашене помаранчевими гарбузами, восковими свічками та павутиною. Жителі перевтілюються в страхітливих істот або улюблених персонажів із кіно і веселяться на тематичних вечірках.

Хочемо прикрасити й твої осінні вечори. Під келих ароматного глінтвейна пропонуємо переглянути п’ять захопливих стрічок. Збирайтеся на Гелловін всією родиною!

«Коко», 2017

За сюжетом, 12-річний Мігель мріє стати музикантом, як і його кумир Ергесто де ла Крус. Але в сім’ї Мігеля про музичну кар’єру не може бути й мови. Тут музика вважається прокляттям. Та у долі – інші плани, і хлопчик опиняється у Світі Мертвих, де зустрічає душі своїх предків. Разом із новим другом Гектором він намагається розшукати свого кумира. 

«Монстри на канікулах», 2012

Граф Дракула побудував замок «Трансільванія», яка є готелем для монстрів. Саме тут вони можуть спокійно відпочити й не боятися людей. Доньці Дракули виповнюється 118 років, і в цей день граф вирішує організувати гучну вечірку. На неї з’їжджаються монстри з усіх куточків планети. Та їх ідилію порушує людина – хлопчик-турист на ім’я Джонатан. 

«Скубі-Ду», 2002

Містична комедія розповідає пригоди песика Скубі та його друзів: Фреда, Дафни, Велми та Шеггі. Вони є майстрами у розслідуванні заплутаних злочинів, які пов’язані з паранормальними явищами. 

«Каспер», 1995

Привид Каспер намагається не бути схожим на своїх братів, які постійно хуліганять. Так, він подружився з дівчинкою-підлітком Кет, яка разом зі своїм батьком, спеціалістом з паранормальних явищ, лікарем Харві, проживає у будинку з привидами. 

«Фокус-покус», 1993

Улюблені акторки мільйонів – Бетт Міддлер, Сара Джессіка Паркер та Кеті Наджимі у фільмі «Фокус-покус» перевтілилися у трьох відьом напередодні Гелловіна. Існує легенда: якщо невинна дівчина запалить свічку в ніч Гелловіна в будинку сестер Сандерсон, відьми встануть зі своїх домовин і з’їдять усіх дітей у місті, щоб самим стати вічно молодими.    

Рейтинг / 0
5 5 4