Home again: домашній одяг, який ти точно не захочеш знімати

Мода / Гид по стилю
Фото: Oysho
Cosmo

Сьогодні кожен другий бренд має, якщо не власну home wear лінію, то хоча б окремі колекції. Більшість з них навіть переросли категорію “для дому”. Ми пропонуємо тобі підбірку з шести брендів, речі яких стануть ідеальною домашньою уніформою.

Katsurina

Український бренд відомий своїми пуховиками-ковдрами. Однак лінія спецодягу з льону користується не меншою популярністю. Комбези, сорочки, сукні і штани з натуральних тканинь - хороша альтернатива старим речам, яких давно пора позбутись. Відверто кажучи, Katsurina - це не лише про домашнє. Скоріше про комфорт всюди, де тільки можна його уявити. 

Home Wings

Зізнайся, носила сорочку бойфренда вдома? Тепер в тебе є така ж, тільки своя. Бренд Home wings пропонує великий вибір піжам, купальників й домашнього одягу. Від класичних комбінацій до комплектів з оксамиту, шовку й бавовни. Виглядає не лише комфортно, а й стильно.

Oysho

Відомий іспанський бренд пропонує не лише білизну й спортивну уніформу. Колекції домашнього одягу складаються з піжам, костюмів, боді й регланів. Оригінальний дизайн - це те, що вирізняє бренд серед інших представників категорії. Якщо шукаєш яскравий принт, або глибокий колір, зверни увагу на актуальні колекції.

Intimissimi

Сара Джесіка Паркер показала всім, як треба носити піжами Intimissimi. Ми можемо слідувати її прикладу або обрати інший варіант. Наприклад, чорну шовкову комбінація. В найкращих традиціях: лаконічний дизайн, насичений колір і висока якість. 

Daily Sleeper

Бренд відомий далеко за межами України. Ба більше, вони вже давно вийшли за рамки суто home wear. Тепер це повноцінні колекції одягу із взуттям, аксесуарами, сукнями і костюмами. Незважаючи на різноманіття, ДНК бренду всеодно зберегло аутентичну домашню атмосферу. 

Balcony

"Не лише вдома”, - подумаєш ти і будеш права. Український бренд пропонує стильний одяг, що може скласти конкуренцію будь-якій речі з твого повсякденного гардеробу. Наприклад, чорний костюм з білим кантом - ідеальний варіант для дому. Додай мюлі або білі кросівки і образ для зустрічі з друзями готовий.   

Рейтинг / 0
5 5 2