Instagrammable face: уся правда про комки Біша

Красота / Тело и лицо
Фото: Getty Images
Cosmo

Нині модниці невпинно наслідують різноманітні Instagram-тренди. Один з них – ідеальні вилиці. Однак перед тим, як наважитися на пластику і позбутися пухких щічок, прочитай ці декілька порад від нас.

Що таке комки Біша? 

Комки Біша – невелике жирове утворення, що особливо добре виражене у новонароджених. З віком їхній об’єм зменшується, але не у всіх. Деякі жінки навіть у зрілому віці комплексують, що їхні щоки надто пухкі і мріють про схудле обличчя. 

Голлівудські та вітчизняні зірки особливо захопилися такою пластичною операцією у 90-х. І, можливо, ця процедура не зовсім складна, варто взяти до уваги декілька плюсів та мінусів, перед тим як записатися до лікаря. 

Плюси та мінуси

Перевагою видалення комків Біша є те, що людина позбувається своїх комплексів і заспокоюється на психологічному рівні. Недоліків ж набагато більше. Насамперед після процедури за тонусом шкіри доведеться постійно стежити. В іншому разі – шкіра матиме недоглянутий вигляд, а вираз обличчя стане втомленим. Підтримувати стан шкіри можна тільки за допомогою сучасних методик апаратної косметології.
До того ж важливо схуднути перед процедурою, а це не для усіх просто. Експерти зауважують, що зміна ваги не повинна бути різкою. Тому якщо ти набрала 10 кг і збираєшся на прийом до лікаря, радимо спершу привести тіло у форму. 

Варто також зауважити, що видаляти комки Біша варто ближче до 30 років. Саме тоді у людини закінчується формування кісткових структур обличчя. 

Як позбутися пухких щік без хірургічного втручання?

Якщо ти все ще вагаєшся, чи робити таку процедуру, пропонуємо інший дієвий спосіб, що допоможе позбутися пухлих щік. Це вправи фейсбілдингу! Вони також зменшують кількість зморшок, слугують потужним профілактичним засобом від акне, покращують стан шкіри обличчя, підвищують тонус і усувають набряки. А найголовніше - фейсбілдинг подарує зовнішність твоєї мрії без хірургічного втручання. 

Дізнайся про декілька ефективних вправ у відео:

Залишайся красивою і не сумнівайся в собі. І нехай жодні Instagram-тренди не впливають на впевненість у твоїй власній красі!

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
4 5 9