Jerry Heil на власному весіллі презентувала новий кліп «Тук-Тук-Тук»

LIFESTYLE / Культура
13 августа 2021
Cosmo

12 серпня Jerry Heil влаштувала справжню весільну церемонію, на якій одружилася із собою. В такий незвичний спосіб співачка презентувала нову роботу — кліп на пісню «Тук-Тук-Тук».

За словами Jerry Heil, вона давно про це задумувалась, вперше дізнавшись про явище сологамії кілька років тому. Але чекала слушну мить — і вона настала, коли з’явилась пісня «Тук-Тук-Тук», а згодом — ідея незвичайного кліпу, знятого режисером Тарасом Голубковим. «Весільна» презентація підкреслила основну ідею твору, яка полягає у зіткненні старих «батьківських» традицій та нових норм суспільства. Сучасна молодь змушена маневрувати між цими двома реальностями, намагаючись побудувати власне щасливе майбутнє. І при цьому не обдурити серце, яке — «тук-тук-тук» — диктує щось своє.

За сюжетом кліпу, Jerry Heil в образі іншопланетянки «прибуває» зі своєю ексцентричною родиною в типове українське село, щоби укласти шлюб із нареченим. Його образ втілив гуморист Іван Люленов, учасник шоу «Ліга Сміху», капітан команди «Стоянівка». Далі відбувається низка комедійних колізій — іншопланетяни та українці намагаються знайти спільну мову в декораціях традиційного сільского весілля.

Jerry Heil: «Я дуже шаную народні українські традиції, в тому числі, святкування весіль, і в майбутньому хотіла б мати таке. Головна героїня цієї пісні — мій уявний прототип, можливо! У мене дуже велика родина, тож мені пощастило побувати на багатьох весіллях. Я це дійство щиро полюбила, але робити за стандартним сценарієм — не про нас з режисером Тарасом Голубковим. Тарас майстерно вміє поєднувати традиційне з неочікуваним — ось що нас з’єднало. Адже це те, що я люблю робити в своїй музиці. Взагалі це найбільший кайф, як на мене — міксувати сучасні реалії із традиціями своїх предків. Десь так своє справжнє весілля і бачу: з перекочуванням яйца та перевдяганням у Dzidzio».

5 5 1
Фото: прес-служба
Спецпроекты
Реклама

Для осенних вечеров: 5 атмосферных сериалов, которые окутают мистикой и тайнами

Промозглые осенние вечера лучше всего подходят для того, чтобы остаться дома и посмотреть что-то интересное.

Loading...

10 легких французских комедий, которые поднимут настроение

То, что нужно, после тяжелого рабочего дня. Или недели.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Триумф Netflix: победители церемонии «Эмми 2021»

А ты уже успела посмотреть эти сериалы? Если нет — срочно исправляй ситуацию!

Гороскоп

Must-read: 5 книг для затишної осені

Вони зроблять холодний сезон теплішим. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

5 найкращих фільмів про королівські родини

Для тих, хто любить блискучі та розкішні кінострічки. 

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.