Jerry Heil презентувала лірик-відео на новий літній хіт #Натверкай та запустила флешмоб серед фанів

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Після успішного релізу пісні-шлягера #Охрана_Отмєна співачка і блогер Jerry Heil продовжує випускати серію вірусних треків. Сьогодні побачила світ композиція #Натверкай та лірик-відео до неї. Прем’єра відбулась на YouTube каналі артистки. Головною героїнею стала українська королева тверку Марія Скороченко, більш відома як m.a.m.a.s.i.t.a, чиï форми мотивують до занять спортом.

Завдяки іронічному тексту пісні Jerry Heil сфокусувала увагу на здоровому бодіпозитивізмі. З початком весни жінки розгортають повномасштабну операцію по боротьбі з недоліками фігури, бо літо – час відпусток, пляжів та коротких юбок. А чи всі приводять своє тіло у форму у пісні говориться, що «літо покаже, хто жав, а хто- жрав, як на пляжі ляже».

«Будь будь-яким! І будь собою при цьому! Люби себе в будь-якому стані – навіть з хлібобулочними ляжками! Але вмій брати за це відповідальність і присіда-присіда-присідай! Я для цього запустила літній челенж #присіда_присіда_присідаю ! Частина відео тих, хто встиг взяти участь під час створення лірик-відео #Натверкай , потрапили в цей відеоролик. Всі ж, хто братимуть участь і публікуватимуть такі відео за хештегом і далі – потраплятимуть до мене в сторіз! А ще трек – про все, з чим ми асоціюємо літо: ескімо, море, липка медова пахлава, злі комарюки, засмага з городу!», – коментує Jerry Heil.

Рейтинг / 0
5 5 4