Класика жанру: 5 чорно-білих фільмів, від яких неможливо відірватися

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Кіно стало різнобарвним ще у 30-х роках минулого століття. Але чорно-білі кінострічки, як і такі ж фотографії, вважаються еталоном стилю і мають особливий шарм. У нашій добірці знайдеш як сучасні, так і легендарні шедеври чорно-білого кіно. Переконайся, протягом перегляду забудеш про час!

Франц, 2016

Анна і Франц проживають у невеликому німецькому містечку. Вони молоді та по вуха закохані. Але їх роз’єднала Перша світова війна. Франца відправили на фронт до Франції, де він загинув. Тепер життя Анни крутиться навколо підтримки людей похилого віку та відвідин кладовища. Одного разу вона помітить незнайомця, який приніс квіти на могилу Франца. Він француз, а отже, ворог. Але ця зустріч переверне їхні життя.

Місто гріхів, 2005

Це творіння Родрігеса, Міллера й Тарантіно не повністю позбавлене кольору. Таким чином, фільм передає дух комікса, за мотивами якого він був знятий. За сюжетом у місті гріхів поліція корумпована, а вулиці наповнені смертельною небезпекою. Один із жителів намагається розшукати вбивцю своєї подруги. А інший, фотограф, випадково стає свідком вбивства поліцейського і намагається приховати злочин.

Список Шиндлера, 1993
Історична драма Стівена Спілберга не дарма має чорне-біле забарвлення. Адже саме воно ідеально відображає суворі часи Голокосту. У центрі історії – загадковий Оскар Шиндлер – член нацистської партії, який врятував більше тисячі євреїв під час Другої світової війни.

У джазі тільки дівчата, 1959
Два музиканти Джо та Джеррі випадково стають свідками кримінальних розбірок. Їм вдається втекти, тож чоловікам доводиться переодягатися у дівчат, аби їх не впізнали. Тепер вони Дафна і Жозефіна, які виступають разом із жіночим оркестром.
Римські канікули, 1953
Принцеса Анна втомилася від придворного життя. Нескінченні прийоми, інтерв’ю, світські події… Дівчина вирішує влаштувати собі відпустку і тікає з палацу. Вона готова пізнати життя простих людей і доторкнутися до свободи.

Рейтинг / 0
5 5 9