Книга тижня: «Аутсайдери» Сьюзен Елоїз Гінтон

LIFESTYLE / Культура
Фото: Instagram

Видавництво: Vivat

Рік видання: 2018

Кількість сторінок: 192

Палітурка: тверда

Замовити книгу можна тут

Хто така Сьюзен Елоїз Гінтон?

Сьюзен Елоїз Гінтон народилася в місті Талса, штат Оклахома. «Аутсайдери» — її перший роман, який опубліковано 1967 року. С. Е. Гінтон була й залишається однією з найпопулярніших та най-відоміших письменників для молоді. Її книжки в одних школах рекомендують до вивчення, а в інших — досі забороняють. 1983 року з’явилася екранізація роману «Аутсайдери» від режисера Френсіса Форда Копполи. Фільм став успішним стартом у світі кіно для юних Патріка Свейзі, Тома Круза.

Про що книга «Аутсайдери»?

Роман належить до світової класики XX століття, він здобув визнання мільйонів читачів, а ще став безперечно культовим для американської літератури. Це справжній взірець роману виховання — про непросте дорослішання, непоборні соціальні конфлікти та проблеми формування особистості.

Події розгортаються в американському містечку в 1960-ті роки. Підлітки із західних і східних кварталів, дві ворожі ватаги, уже давно ведуть війну, і йдеться не про дрібні хлопчачі конфлікти. Бідні діти вулиць і представники золотої молоді завжди знали лише один спосіб розв’язати проблему — бійка. І от однієї страшної ночі їхнє життя змінилося назавжди.

Роман, який тримає у напруженні сподобається тим, хто любить читати драматичні історії та слідкувати за психологією героїв.

Рейтинг / 0
5 5 2