Книга тижня: «Лаґом. Шведські секрети щасливого життя» Лола Екерстрьом

LIFESTYLE / Культура
Фото: Instagram
Cosmo

Видавництво: КМ-Букс

Рік видання: 2017

Кількість сторінок: 192

Палітурка: тверда

Замовити книгу можна тут

Хто така Лола Екерстрьом?

Лола Екрестрьом американка нігерійського походження переїхала з батьками до США у віці 15 років. Письменниця отримала диплом магістра інформаційних систем в Університеті Меріленда, а згодом виграла грант на навчання у Оксфорді. У 2006 році вона з чоловіком переїхала до Швеції.

Зараз Лола — журналіст, фотограф, мандрівниця та письменниця, володарка відзнак за матеріали про подорожі та локальну культуру, автор блога про життя та туристичні принади Стокгольма та автор бестселера «Лаґом. Шведські секрети щасливого життя».

Про що книга «Лаґом. Шведські секрети щасливого життя»?

Ця маленька книга розповідає про принцип щасливого життя шведів, котрий називається лаґом. Лаґом — це щось значно більше, ніж просто помірність, з якою зазвичай асоціюють цей шведський стиль життя. Це не лише коротке слово, що глибоко вкорінилось у свідомість шведів, — у ньому криється ціла філософія, що допоможе не тільки жити щасливим і повноцінним життям, а й віднайти для себе справжню рівновагу. 

Кожен розділ книги розглядає певну сферу життя шведів: гармонію в домі, роботу та бізнес, свята, культуру, моду та красу. Авторка описала філософські принципи життя шведів, які допомагають їй почуватися щасливими всюди.

Книга «Лаґом. Шведські секрети щасливого життя» буде корисною та цікавою тим, хто хоче внести нотку розміреності у своє життя. Тим, хто в пошуках ідеальної рівноваги у всіх аспектах життя.