Книга тижня: «Neverstop» Марі Карачина

LIFESTYLE / Культура
Фото: Геннадій Біляєв, Instagram
Cosmo

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2018

Кількість сторінок: 224

Палітурка: тверда

Замовити книгу можна тут

Хто така Марі Карачина?

Марі Карачина – київська фітнес-тренерка, засновниця спортивного клубу для дівчат «Skinny&Strong Club», блогерка, лекторка з питань спорту та мотивації. Учасниця світових марафонів, три з яких із серії World Marathon Majors. Зараз займається онлайн-тренуваннями/консультаціями, проведенням спортивних та бігових кемпів у різних країнах по всьому світу. У планах — тренувати людей в різних країнах, писати книги та пробігти усі шість марафонів серії World Marathon Majors.

Cosmopolitan поцікавився у Марі, як в неї виникла ідея написати цю книгу.

Марі, чому ти вирішила написати цю книгу?

Тому, що я бачу багато життя навколо, не тільки краси, але й багато болю. Я бачу щирі та чесні історії, бачу любов і злість, бачу багато дрібниць, які можуть надихнути. Все, що відбувається навколо викликає у мене стільки емоцій, що я не можу не ділитися цим. Всі ці почуття так сильно взаємодіють всередині, що єдиний варіант для мене не вибухнути – віддавати їх світу через букви і слова. 

Скільки тривала робота над книжкою?

Від моменту написання першого рядка до старту продажів надрукованої книги в магазинах – два роки. 

Кому вона буде цікавою і корисною? Чому?

Ця книга про те як важливо бути чесним перед собою, як важливо робити те, що подобається, як важливо шукати свою справу, від якої горять очі, як важливо бути з тими людьми, після спілкування з якими працюєш з потрійною енергією і часто смієшся. Мені здається, кожен знаходить в цій книзі щось своє. Хтось надію на те, що все буде добре. Хтось мотивацію для своєї першої пробіжки. Хтось перестає себе шкодувати і драматизувати з будь-якого приводу. Хтось вирішить нарешті бути чесним перед собою і змінити життя на те, в якому йому вільно і легко. Хтось зрозуміє, що його помилки і страждання – не найважливіше в цьому світі. Хтось знаходить в ній лав сторі. А хтось впізнає себе і посміхнеться від того, які ми схожі.

Про що книга «Neverstop»?

Це книжка про першу пробіжку, про спосіб почати позитивні зміни вже сьогодні. Це історія про загартовування сили духу та волі, про можливість ставити цілі та досягати їх, а також про вміння приймати поразки.

Книга «Neverstop» сподобається тим, хто хоче розібратися у собі, полюбити особливості свого тіла, дослідити, що шкодить вашому організму, а що навпаки додає радості та сил. Ця книга хороший стимул, перший крок, щоб змінити звички та почати вдосконалювати світ навколо вас.