Книга тижня: «Оголена для тебе» Сільвія Дей

LIFESTYLE / Культура
Фото: Getty Images, Yakaboo.ua
Cosmo

Видавництво: Vivat

Рік видання: 2018

Кількість сторінок: 416

Палітурка: тверда

Замовити книгу можна тут

Хто така Сільвія Дей?

Сільвія Дей – письменниця номер один, за версією «Нью-Йорк таймс», автор більш ніж дванадцяти новел, переклпадених на 39 мов.

Її книги виходять мільйонними тиражами та займать перші рядки різноманітних міжнародних списків бестселерів. Сільвія стала автором номер один в дев'яти країнах. Дей була номінована на премію «Goodreads Choice Award» як кращий автор, а її книга названа «Кращим любовним романом року» на сайті Amazon.

Про що книга «Оголена для тебе»?

Головна героїня книги Єва Тремелл оселяється в Нью-Йорку. Шалений ритм нового міста змушує швидко призвичаїтися до нового помешкання, нової роботи та нових друзів. А ще на її життєвому обрії виникає новий хлопець. Вродливий і заможний, сміливий і сексуальний, Ґідеон Кросс — завидний наречений і мрія будь-якої жінки. Однак найпалкіші почуття, шалена пристрасть і відкритість до експериментів іще не є запорукою міцних стосунків. Єва й Ґідеон змушені долати свої комплекси та вчитися довіряти. На власному досвіді коханці переконаються, що тільки спільно пережиті радощі та поразки ведуть до справжнього єднання тіл і сердець.

Книга сподобається тим, хто захоплюється романами та любить читати про відносини жінки та чоловіка.