Книга тижня: «Планета PIXAR» Лоуренс Леві

LIFESTYLE / Культура
Фото: Instagram, книголав
Cosmo

Видавництво: #книголав

Рік видання: 2017

Кількість сторінок: 400

Палітурка: тверда

Замовити книгу можна тут 

Хто такий Лоуренс Леві?

Лоуренс Леві – автор книги та людина, яка безпосередньо створювала кіностудію Pixar. Сам Стів Джобс запросив його на посаду фінансового директора компанії. Свій досвід робити у компанії Лоуренс виклав у цій книзі.

Про що книга «Планета PIXAR. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг»?

«Планета PIXAR. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг» – це захоплива історія про те, як невелика графічна студія перетворилася на одну з найпотужніших голлівудських компаній. На сторінках цієї книжки викладена історія про дружбу й співпрацю Лоуренса Леві та Стіва Джобса. Читаючи книгу ти проникнешся атмосферою Кремнієвої долини та Голлівуду, зазирнеш всередину компаній Pixar та Disney і пов’язаних із ними юридичних фірм та інвестиційних банків.

Книга здобула нагороду AMAZON BEST BOOK 2016 у категорії «Бізнес і лідерство», визнана однією з найкращих книг у FORTUNE’S FAVORITE BOOKS LIST, а у 2017 році отримала звання AXIOM AWARDS SILVER MEDALIST.

Книга сподобається всім, хто цікавиться історіями успіху компаній та видатних особистостей. Тим, хто веде власний бізнес і хоче знайти натхнення.