Книга тижня: «Проект щастя» Рубін Ґретхен

LIFESTYLE / Культура
Фото: Getty Images, Instagram
Cosmo

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2017

Кількість сторінок: 368

Палітурка: тверда

Замовити книгу можна тут 

Хто така Рубін Ґретхен?

Рубін Ґретхен – американська письменниця, юристка і блогерка. Колишня співробітниця Верховного Суду США с, авторка біографічних книжок про Вінстона Черчілля і Джекі Кеннеді. Несподівано для себе вона стала автором бестселера The New York Times, написавши книгу «Проект Щастя». Сьогодні за блогом Рубін про цей проект стежать понад 55 000 осіб, а книжку перекладено більш ніж 30-ма мовами.

Про що книга «Проект щастя»?

Одного дощового дня в міському автобусі Ґретхен Рубін запитувала себе: «Чого я хочу від життя?». Вона зрозуміла, що передовсім хоче бути щасливою. Тому вона вирішила присвятити своєму щастю цілий рік і окремий «Проект Щастя», який згодом змінив її життя.

Ґретхен зрозуміла, що працюючи над собою щодня, згідно плану, ви маленькими кроками наблизитеся до своїх мрій, здобудете на цьому шляху впевненість у собі, підтримку і визнання близьких вам людей.

«Проект Щастя» — це книга ідей, яка синтезує тисячолітню мудрість та наукові дослідження, практичні поради та безцінний досвід жінки, яка зрозуміла, що маленькі життєві зміни приводять за собою великі. От лише кожному варто вирішувати, що саме обрати і записати у свій проект, аби, зреалізувавши його, відчути себе по-справжньому щасливим.

Кожен місяць року Ґретхен присвячувала певному напрямку, як от «Шлюб», «Батьківство», «Друзі», «Вічність», «Світовідчуття», «Робота», «Гра», «Захоплення» та інші. 

Книга «Проект щастя» Рубін Ґретхен буде корисною тим, хто прагне змінити своє життя, але не знає з чого почати. Це експеримент, який зробив щасливішими вже не одну людину. Якщо ти теж хочеш долучитися до цих людей – ця книга для тебе.