Книга тижня: «Рікі та дороги» Марк Лівін

LIFESTYLE / Культура
Фото: vivat-publishing.com, instagram
Cosmo

Видавництво: Vivat

Рік видання: 2017

Кількість сторінок: 144

Палітурка: тверда

Замовити книгу можна тут

Хто такий Марк Лівін?

 

Публикация от Марк Лівін (@marklivin)

Марк Лівін – сучасний український письменник, журналіст та музикант. Лауреат літературної премії «Смолоскип». Учасник та спікер багатьох міжнародних літературних фестивалів та мистецьких подій в Україні й поза її межами («Київські лаври», ГогольFEST, Форум видавців у Львові, MeridianCzernowitz, перший український літературний фестиваль «Ізоляція»). Співзасновник (разом із Катериною Бабкіною) руху, що сприяє популяризації читання, – bookchallenge_ua. Заступник головного редактора видання The Village Україна.

Лівін автор книжок «Життя та інша хімія» та «Бабине літо». У своїх творах Марк говорить на теми, які порушуються у суспільстві вкрай рідко. 

Про що книга «Рікі та дороги»?

 

Публикация от Марк Лівін (@marklivin)

Чотирнадцятилітній Матвій, хлопчик із синдромом Асперґера, втікає до лісу, щоб знайти себе. Прагнучи порозумітися з власним «я», він розповідає про свої почуття, сім’ю, світ, який водночас розбився на друзки, як тарілка. І про неймовірного друга — рудого собаку із чорною лапкою, купою історій і специфічним почуттям гумору. Розповідає про свої вподобання і тривоги. І про те, що рідні можуть помирати двічі…

Це важлива і вкрай потрібна книжка про вміння приймати інакшість людей і про любов. Книжка про усвідомлений біль і неусвідомлені страхи, про раз і назавжди визначені правила і про час, коли їх варто порушити.

Книгу варто прочитати тим, хто має серед знайомих людей з синдромом Асперґера, хто хоче дізнатися про тему та побороти свої страхи.

Презентація книжки у Києві відбудеться сьогодні, 2 жовтня, у закладі «Kachorovska на Льва».