Кого слухати на цьогорічному фестивалі Am I Jazz?

Твоя жизнь / События
Cosmo

Фестиваль сучасної джазової та імпровізаційної музики Am I Jazz? відбудеться у Києві з 14 по 17 листопада. Впродовж чотирьох днів у Клоузері відбудеться понад 10 концертів, вечірки, освітні заходи та вперше два дні фестивалю будуть проходити одночасно на двох сценах, вхід до однієї з яких буде вільним.

Організатори фестивалю спеціально для Cosmopolitan знайомлять слухачів з лайн-апом.   

Bilal

Американський співак та продюсер, постійний напарник Кендріка Ламара, Еріки Баду, Коммон, Роберта Гласпера, J Dilla, тощо. Ремікси на його пісні робили Moodymann та Flying Lotus. Довгоочікуваний приїзд Білала до Києва відбудеться у складі його постійних компаньйонів: Рандал Раньон на гітарі, Конлі Вайтфілд на басу та Джозеф Грізет на барабанах.

Hakon Kornstad

Норвезький композитор, саксофоніст та оперний тенор. На фестивалі буде його сольний виступ, під час якого він поєднує класичні оперні арії та імпровізації на саксофоні з електронікою; і як написав The Guardian: “те, що на перший погляд може здатися цирковою дією, він перетворює у дивовижне мистецьке явище”.

Kassa Overall

Американський барабанщик, продюсер, репер і вокаліст. Артист, чиї таланти дозволяють грати йому будь-які ролі і будь-яку музику: від гострого пост-боп джазу й авангарду до хіп-хопу та інді рок-проектів. Співпрацював з такими музикантами як Ді Ді Бріджуотер, Раві Колтрейн, Віджай Айер, Джері Аллен. На фестивалі виступить у складі свого тріо.

Satoko Fujii

Японська авангардна піаністка і композиторка, що керувала оркестрами у Токіо і Нью-Йорку. Down Beat Critics Poll цього року відніс її до кращих аранжувальників сьогодення. На фестивалі Сатоко виступить з оркестром.

Seamus Blake 

Саксофоніст та композитор, представник прогресивної Нью-Йоркської сцени. Був регулярним учасником Mingus Big Band, виступав з Віктором Льюїсом, Франко Амброзетті, Кевіном Хейзом, тощо. Шість альбомів за його участі були висунуті на премію «Ґреммі». На фестивалі Шеймус Блейк виступить з Біг Бендом Денніса Аду.

Ilya Alabuzhev 

Швейцарсько-Український квінтет басиста та композитора Іллі Алабужева. На цьому фестивалі вперше відбудеться виступ із презентацією його дебютного альбому Will To Live.

Pokaz Trio

Одесити, які у своїй музиці виходять за межі джазу, об'єднуючи класичний, етнічний та електронний жанри.

Yakiv Tsvietinskyi Double Quartet 

Квартет Якова Цвєтінського, українського джазового трубача та композитора, який на фестивалі презентує його новий проект, який складається із традиційного джазового та струнного квартету.

Більше виконавців та заходів буде оголошено згодом. Детальний розклад концертів та інша інформація оновлюється на Facebook сторінці заходу та сайті фестивалю www.amijazzfestival.com. Лімітовані одноденні квитки та абонементи можна купити тут.

Рейтинг / 0
5 5 2