Коли купувати авіаквитки, щоб максимально заощадити?

LIFESTYLE / Путешествия
Фото: Getty Images
Cosmo

Квитки - це значна стаття витрат у бюджеті мандрівника. Для того, щоб не витрачати всі гроші на перельоти, потрібно знати час, коли авіакомпанії продають квитки за найдешевшими цінами. Щоб допомогти українцям максимально заощадити на авіаперельотах в новому році, фахівці метапошуку momondo.ua провели дослідження і з'ясували, коли ж можна зловити найдешевші квитки, та в який день тижня і час найкраще вирушати в дорогу.

Українцям найвигідніше бронювати рейси в середньому за 2 місяці до рейсу

Для поїздок по Європі

Бронюючи рейс з України в Європу, потрібно врахувати, що найдешевші ціни в середньому доступні за два з половиною місяці до дати вильоту. Дотримуючись цього правила, можна заощадити до 26% від ціни, а це в середньому становить понад 2 000 грн.

Для поїздок по всьому світуТі, хто планує подорожувати за межі Європи, теж не мають чекати останньої хвилини, тому що найдешевші авіаквитки в середньому доступні за 43 дні до дати вильоту. Передбачливість допоможе заощадити близько 39% від ціни польоту, а це понад 6 000 грн.

Найдешевший день для польотів - четвер

Вчасне бронювання - це не єдиний спосіб заощадити на авіаквитках. Знання найвигіднішого дня тижня для польоту також може допомогти заощадити. Найдешевший день для подорожей з України по всьому світу - це четвер.

Наприклад, рейси, що вилітають з України в європейські пункти призначення, в середньому коштують на 9% менше (6702 грн), ніж ті, які відправляються в найдорожчий день - неділю (7353 грн).

Економія на польоти поза Європою складе ще більше - 16%. Тому, обравши четвер замість суботи (найдорожчий день для напрямків по всьому світу, крім Європи), можна заощадити більше 2 200.

 Найкращий час дня для польотів - опівдні і ввечері

Час поїздки також може зіграти ключову роль. Щоб заощадити близько 9% на авіаквитках в Європу, потрібно вибирати вечірні рейси, замість рейсів з вильотом у полудень. Українці, які збираються відвідати інші напрямки, можуть заощадити свої кошти, якщо виберуть час вильоту в полудень, а не вранці. І поспати можна довше і близько 53% бюджету залишаться цілі, що в гривневому еквіваленті складає 9765 грн.

Однак для кожного окремого напрямку ці правила можуть відрізнятися. Наприклад, з Києва в Стамбул квиток потрібно шукати за 50 днів до вильоту. А в Бангкок найдешевше відправлятися в п'ятницю. Перевірити різні напрямки і дізнатися більше про сам дослідженні можна тут.

Поради мандрівникам для бронювання рейсів в європейські пункти призначення:

● Забронюйте свій рейс за 75 днів, щоб купити найдешевші квитки в Європу. Так середня економія досягне -26%.

● Квитки в європейські пункти призначення, як правило, найдорожчі, коли вони бронюються в день від'їзду.

● Четвер, як правило, найдешевший день тижня для польотів до Європи, а неділя - найбільш витратний.

● Для поїздок до Європи вечір - найдешевший час для польотів, опівдні - найдорожчий.

Поради для бронювання рейсів по всьому іншому світу:

● Забронюйте свій рейс за 43 дні до поїздки, щоб придбати найдешевші квитки. Так вдасться заощадити близько 18%.

● Квитки, як правило, найдорожчі, якщо їх бронювати за день до вильоту.

● Четвер - найдешевший день для рейсів в більшість міст по всьому світу, а неділя - найдорожчий.

● Якщо летіти опівдні, а не вранці, то можна заощадити в середньому 53% на квитках.

Рейтинг / 0
5 5 4