Корисне посилання: платформа Mindly, яка надає безкоштовну психологічну допомогу українцям

Cosmo

В Україні створили платформу Mindly, яка дозволяє отримати безкоштовну психологічну допомогу онлайн. Мета проєкту — зробити послуги професійних психологів доступними для кожного українця.

Для реєстрації на платформі достатньо банківської картки, за допомогою якої сервіс ідентифікує українців. Засновники зазначають, що психологи, які надають свої послуги у рамках соціального проєкту, отримують сплату за всі проведені сесії.

«Ми вважаємо, що неможливо отримати якісну консультацію, якщо ти психолог-волонтер. Як бізнес, увесь прибуток — 25% комісії за платні консультації — ми реінвестуємо у безкоштовні консультації. Ви можете придбати консультацію для себе і таким чином допомогти тим, хто її потребує, або зробити офіційний донейт», — розповідає засновник Mindly Дмитро Подолєв.  

Перевагою платформи є те, що людина може безкоштовно отримати не одноразову консультацію, а повноцінну довгострокову терапію. Mindly — це місце, де можна знайти перевірених спеціалістів.

«Ми проводимо особисті співбесіди, збираємо рекомендації, дивимося на досвід та освіту. Обов`язково отримуємо зворотній зв`язок від клієнтів після сесій і таким чином створюємо рейтинг найкращих психологів», — коментують представники команди.

Наразі на платформі  вже зареєструвалися 3000 користувачів. Спеціалісти провели більше 1000 сесій.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Розмови з друзями більше не допомагають. Як наважитись звернутись до психотерапевта? 

Про недовіру до психологічної системи та способи її подолати говоримо з експертами платформи з психотерапії онлайн 一 Mindly.

7 порад психолога, щоб приборкати страх та тривогу

Лише залишаючись спокійною, ти зможеш допомогти собі та іншим.

Loading...

Медитація та концентрація: як впоратися зі стресом

Ділимося порадами, заснованими на техніці Чада-Мень Тана — інженера Google та автора програми покращення усвідомленості.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Токсичні люди: як їх розпізнати та що робити далі

Чи можливо нейтралізувати такий вплив та зберегти стосунки? 

Гороскоп

Як знаходити час для себе: 7 приємних лайфхаків, які змінять твоє життя

Додай до свого звичного розпорядку ці ритуали — і відчуй приємні зміни.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.