Королева бензозаправки: Ольга Фреймут влаштувала full service для водіїв

Звезды / Новости
Cosmo

Оля фарбувала кермувальникам нігті, мила скельця їхніх окулярів, власноруч прала брудні футболки далекобійників та вдягала у нові, давала в дорогу «пайок» – цибулю, кабачки та гарбузи, посiвала пшеницею та цукерками на добру дорогу! Це не весь перелік незвичних послуг, які ведуча Ольга Фреймут надавала на бензозаправці у Києві протягом усього дня.Клієнтами Олі стали водії легкових автівок та вантажівок, автомобіль аварійної служби Київводоканалу, мотоцикліст, далекобійники, фокусник, який cилою думки підібрав пароль до телефону ведучої та молодята, що їх Оля благословила на щасливе сімейне життя, перев'язавши вишитим рушником!

– Навіть серйозні чоловіки від моєї турботи перетворювалися у дітей. Вони соромилися, спершу хотіли втікати, бо не очікували такого прояву уваги та ніжності. Я рада займатися програмою, яка підкреслює в людях найкраще! – каже Ольга Фреймут.

Такого свята на столичній АЗС ще не було!  Це все відбувалося у рамках зйомок масштабного шоу «ОЛЯ», що стартує на Новому каналі вже наприкінці літа.

Рейтинг / 0
1 5 1