Кращі з кращих: топ-5 платівок листопада, які ти маєш почути

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Листопад відзначився музичними сюрпризами і цікавими новинками, як від українських музикантів, так і від всесвітньо відомих артистів. У нашій підбірці знайшлось місце різним за масштабами, але однаково цікавим альбомам. Тож вмикай і обирай. Сьогодні Cosmo ділиться найкращими платівками листопада на будь-який смак.

Postman — City Freak

Другий студійний альбом українського музиканта і перша платівка, записана з гуртом. Барабани, електрогітари, струнні і духові, драм-машини і електроорган відносять нові пісні Костянтина Почтаря далеко за межі гітарного фолку. Альбом складено з 9 історій про міських навіжених зі смаком Києва та долею самоіронії. Референсами до «City Freak» cтали як гуцульський̆ фольклор, так і психоделія 60-х, Раві Шанкар та Radiohead, Боб Ділан та Нік Дрейк.

Leonard Cohen — Thank for the Dance

Перший альбом, виданий після смерті легендарного виконавця. Він складається з пісень і допрацьованих скетчів, записаних під час роботи над останнім альбомом «You Want it Darker». Цього року син Леонарда Коена взявся доробити нереалізовані ідеї, запросивши до колаборації Бека, Брюса Дезнера з The National, співачку Feist. Такі платівки неможливо оцінювати. «Thank for the Dance» — витончений постскриптум до творчості великого музиканта.

Coldplay — Everyday Life

Будучи на вершині чартів і заробляючи мільйони, не кожен готовий ризикувати і знову ставати на стежку пошуків та експериментів. Найсолодша стадіонна група сучасності — Coldplay, на диво, зробила це і випустила свій кращий альбом за останні 10 років. «Everyday Life» звучить, ніби вони знову у невеликому клубі, кайфують від музики, а ти можеш торкнутись і повірити. Гарний хід і достойний альбом, що неодмінно вартий твоєї уваги.

FKA Twigs — Magdalene

Новий альбом Талії Барнетт, відомої як FKA Twigs — це музичний маніфест епохи Girl Power. Платівка сповнена особистої драми і боротьби, а разом з тим відвертості. Талія Барнетт показує свою слабкість і тим самим демонструє силу. Це наймелодійніший альбом виконавиці. «Magdalene» — цілком можна вважати еталоном сучасної поп-музики, витонченої, щирої, але водночас зрозумілої кожному.

Alyona Alyona — В хаті Ма

Українська реперка презентувала новий міні-альбом, який водночас можна назвати мікстейпом. 8 треків, різні за стилем, настроєм і смисловим наповненням. Сама Альона зізнається, що запис ЕР у перервах між гастролями дався їй непросто, обіцяючи підійти до наступного релізу більш концептуально. У треку «B хаті Ма» виконавиця пробує розкрити різні сторони своєї особистості. Тут знайшлось місце і для лірики, і для біту і для філософських роздумів на тему власної популярності і нових викликів. 

Рейтинг / 0
4 5 2