Leave / stay: трендові речі минулого сезону, які варто носити в 2019-му

Мода / Тренд
Фото: Gettyimages
Cosmo

Минулий модний сезон був переповнений трендами, як ніколи. Від футуристичних мотивів до фактури кінця восьмидесятих. Швидко змінюючись, модні тенденції вплинули на концепції деяких брендів, створили колосальний попит на окремі речі й зрушили з місця важливі соціальні питання.

Cosmo пропонує тобі згадати найгучніші тенденції 2018 року і дізнатися, які з них досі актуальні, а про які давно час забути.

Денім

Ок, girl! Знаємо, ти завжди любила джинси. Однак те, що у 2018 денім знову піднявся на п’єдестал - факт. Дизайнери подарували нове життя старим силуетам, міксували фасони й кольори. А всі it-girls хоча б раз вбирались у total denim look. Тренд, насправді, має шанси протриматись в топі ще не один сезон. Тому, якщо давно хотіла спробувати кльош, просто зроби собі подарунок, на який давно заслуговувала.

Save the Planet!

Стільки екологічних ініціатив, як у 2018, не було ніколи. Шуби з штучного хутра, переробка старого одягу, відмова від натуральної шкіри. Навіть Fendi придумали нову технологію обробки матеріалу, аби зберегти природу. Разом з трендом на екологічно-чисте виробництво прийшла й тенденція відповідального споживання. Похід на секонд став цікавим івентом й способом знайти єдину у своєму роді деталь гардеробу. Крутий спосіб зкреативити й водночас стати трошечки відповідальніше.

Костюм - друге дихання

Костюм двійка - тренд, що добре вжився з іншими тенденціями. Пастельні образи восени, квіткові літні принти або total червоний. Навіть зараз, клітинка або сірий колір, все ще лишаються актуальними. Грамотна інвестиція однозначно. Плюс, саме у 2018 костюм втратив свій суто діловий підтекст. Візьми хоча б Блейк Лайвлі. Для презентації свого останнього фільму, красуня з’являлась на червоних доріжках лише у костюмах.

Welcome back!

Мода циклічна, і 2018 знову підтвердив цю теорію. Епоха 80-90-их цього року породила багато трендів, таких як оверсайз, прямий крій, унісекс або вініл. В аксесуарах, ми довгий час надавали перевагу мікро окулярам, а Balanciaga змусили всіх носити ugly shoes. Давно знайомі речі у купі з креативом допомогли створити стильні образи, і по новому подати їх.

Вічний стиль

Разом із швидкою зміною трендів, інсайдери зрозуміли, що постійно тримати руку на пульсі неможливо. Тому вони все частіше почали звертатись до безпрограшних варіантів. Капсульний гардероб і вічно актуальні образи завжди були страховкою на випадок “нема чого вдягти”. Готові закластись, в тебе так само. Вдосконалюй свій неповторний стиль й be happy!

 

Автор: Тетяна Сухачова

Рейтинг / 0
3 5 8