Літо 2019: образи від героїнь улюблених серіалів, які потрібно втілити у життя

Мода / Гид по стилю
Фото: Кадры из сериалов, Getty Images
Cosmo

Біла класика від Керрі Бредшоу “Секс у великому місті”

Можливо, одна з найліричніших епізодів 2го сезону, коли Керрі прощається з Бігом перед його весіллям. Біла лаконічна сукня в тій серії - це класичний літній образ на всі випадки життя.

Кюлоти і пастель від Серени Ван Дер Вудсон “Пліткарка”

Не серіал, а модна Біблія. Головна героїня Серена Ван Дер Вудсон надає перевагу стильним, проте комфортним речам. Тому її літній образ з кюлотами й нюдовим топом можна брати на замітку.

Контрастні джинси й блейзер Келлі Тейлор“Беверлі Хіллз 90210”

Після новин про повернення серіалу на екрани, ти просто зобов’язана передивитись хоча б улюблені серії. В одній з них Келлі вдягнена у джинси з високою талією і червоний піджак. Актуальний образ навіть через 20 років. 

Вічний образ від Моніки “Друзі”

90ті знову в тренді. Образи з улюбленого серіалу міленіалів актуальні, як ніколи. Наприклад, total denim look від Моніки. Джинси, сорочка і білі кеди. Просто і стильно. 

Трендовий сафарі-лук від Королеви Елизавети “Корона”

Неочікувано, але правда. Її величність в першій серії продемонструвала образ, що легко адаптується до кам’яних джунглів. Сороча кольору моко і штани з високою талією. Доповнила вона тандем стильним капелюхом, який ти можеш замінити на актуальний нині солом’яний.

Текст: Тетяна Сухачова 

Рейтинг / 0
5 5 5