Любовне зілля: 5 духмяних трав, аромат яких збуджує чоловіків

Твоя жизнь / Lifestyle
Фото: Gettyimages
Cosmo

Красуні, сьогодні готуємо любовне зілля! Ці п'ять трав мають особливі цілющі властивості, які сприяють романтичному настрою, збудженню та щастю.

Лаванда

Ми кладемо мішечок з лавандою біля подушки не лише для того, щоб спокійно спати. Вона є своєрідним антидепресантом, який запобігає появі конфліктів, корегує перепади настрою. Для ще більшого ефекту запали вдома аромасвічку з лавандовою ефірною олією та додавай лавандовий мед у чай.

Чебрець

В епоху Середньовіччя сік чебрецю використовували для лікування різноманітних хвороб. Вважається, що чебрець покращує роботу мозку, бореться з емпатією, втомою, а також допомагає розслабитись. Тож ароматний чай із чебрецю подарує вам спокійний та романтичний вечір.

Базилік

Хутчіш замовляй пасту або піцу з базиліком. Адже його аромат настільки заспокійливий, що зміцнить любовний союз. Наші пращури називали його справжнім миротворцем. Він здатен заспокоїти навіть найгучніший скандал. І це не магія, а проста фітотерапія. Базилік – потужний афродизіак, який тонізує нервову систему, бореться з депресією. Він вважається своєрідним талісманом, який очищує ауру і приносить сімейне щастя. 

Розмарин

Він вважався чарівним у Стародавній Греції. Ця рослина була символом богині кохання Афродіти. Відомо, що ефірна олія розмарину стимулює розумову діяльність, посилює сексуальні вібрації. Як і базиліку, розмарину місце не тільки на кухні, а й у твоїй спальній кімнаті.

Кульбаба

Ця рослина асоціюється у нас із безтурботністю та спокоєм. Але разом із тим вона неймовірно сильна. Дослідники запевняють, кульбаба – дуже завзята, адже жодні непередбачені обставини не заважають життю квітки. Можливо, саме тому французи регулярно додають її до салатів?

Автор: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
4 5 5