Магічний ритуал, який регулярно виконує Вікторія Бекхем

Красота / Тело и лицо
Фото: Getty Images
Cosmo

Звісно, Вікторія робить це не самостійно. Але вона регулярно відвідує престижний спа-салон у Лондоні, де спеціалісти заряджають воду на повню для відомої бізнесвумен. До того ж нещодавно у своїх інстаграм-сторіс британська дизайнерка поділилася з підписниками, що споживає воду німецького виробництва, заряджену на повний Місяць. Напій є частиною складного процесу детоксикації, який регулярно проходить Вікторія.

На сайті цього продукту вказано, що воду було розлито у пляшки в день повні, тому вона має особливу енергетичну цінність. Творці напою стверджують, що біофізична якість води змінюється залежно від фази Місяця. 

Із наукової точки зору, можна сказати, що Місяць справді працює. Річ у тому, що гравітаційне тяжіння супутника визначає океанські припливи. Але чи може Місяць зарядити воду у пляшці? В цьому питанні науковцям ще доведеться розібратися. Але чимало людей вже роблять власну «місячну воду», заряджуючи пляшки у сяйві Місяця. 

Ще один варіант, як можна додати воді особливої енергії, — використати кристали. У будь-якому разі пити більше води — просто гарна ідея, не залежно від того, чи ти будеш це робити під впливом біоенергетики, чи ні.

Даша Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 4