Майбутнє вже поряд: 7 нових винаходів, які змінять наше життя

LIFESTYLE / Технологии
23 февраля 2020
Cosmo

Про них ще у минулому сторіччі писали фантасти, а вже сьогодні ми зможемо користуватися ними у повсякденні. Із цими винаходами вже було проведено чимало досліджень та експериментів. Усе, що потрібно, — ввести їх у наше життя. І це може трапитися у будь-який момент.

Біодомішки для вічного життя

Творцем пігулок вічного життя став відомий футурист, засновник Університету сингулярності та ідеолог Рей Курцвейл. Відомо, що щодня він приймає 250 біодомішок, які винайшов самостійно. Серед них вінпоцетин, фосфатиділсерин, EPA / DHA та інші речовини, які здатні впливати на роботу мозку.

Науковець вважає, що старіння — комплексний процес, який впливає на весь організм, включаючи мозок. І саме мозок варто постійно тренувати і тримати в тонусі. Систему прийому біодомішок вчений описав разом із лікарем та засновником Grossman Wellness Center Террі Гроссманом у книзі «Подолання: дев`ять кроків до щасливого вічного життя», яка вже встигла стати бестселером.  

Екомода

Існує велика ймовірність того, що зовсім скоро ми ходитимемо у кросівках із біорозкладних полімерів, носитимемо окуляри з лимонної кислоти й купуватимемо сумки з екошкіри, зробленої із рослинної олії. І все це для того, щоб скоротити використання нафти.

Відома британська дизайнерка Стелла Маккартні, яка часто виступає «за» екомоду та свідоме споживання, вже встигла створити колекцію майок  Dry Dye для Adidas, на пошиття яких не було витрачено ні краплі води, а також задіяно вдвічі менше хімікатів та електроенергії, ніж необхідно зазвичай.  

Шлюб із роботами

Експерт із розвитку штучного інтелекту Девід Леві, який є автором бестселера «Кохання + секс із роботами. Еволюція стосунків людей та роботів», зауважує, що до 2050 року людина матиме можливість створити сім’ю з роботом.  

До речі, робота, який вміє розмовляти та відчувати, вже можна купити у Японії та Франції. Його вартість складає близько 1500 євро.  

Лінзи для діабетиків

Нині у світі близько 350 млн людей страждають на цукровий діабет. І всім їм необхідно регулярно (від одного разу на місяць до п’яти разів на день) робити укол, щоб перевірити рівень цукру у крові.

Вчені планують створити лінзи, які читатимуть інформацію, що міститься у лакримальній рідині, і передаватимуть її на комп’ютер — самостійно і без жодних уколів. Компанії Google і Novartis упевнені, що лінзи стануть реальністю вже через п’ять років.  

Зручна і надійна контрацепція

Науковці активно працюють над створенням контрацептиву-імплантату, який вводитиметься у жіночий орган й активуватиметься простим кліком через вмикач. Такий імплантат схожий на міні-резервуар, який здатен працювати до 16 років щодня. Якщо жінка захоче завагітніти, не обов’язково поспішати до гінеколога. Достатньо натиснути на кнопку off і йти в аптеку за тестом. До слова, інвестором винаходу став Фонд Білла Гейтса, а ідея належить засновнику Microsoft. 

Аватари-психотерапевти

У найближчому майбутньому тобі не потрібно буде записуватися на прийом до психолога. Такі послуги будуть доступні в будь-який час дня чи ночі, щоправда, у вигляді аватарів. Вони зможуть розшифровувати мову тіла, міміку та емоції пацієнта, як у стрічці «Вона» з Хоакіном Феніксом. До речі, один із прототипів вже готовий. Його звуть SimSensei, а його творцями є науковці Інституту креативних технологій у Каліфорнії.

Золоті ліки проти раку

Учені вірять, що нарешті зможуть побороти рак за допомогою золота. Система досить проста: ліпосоми, розміром із мільйонну частину міліметра, із зарядженими часточками золота, вводитимуться в ракові клітини. Там ліпідна оболонка розчиниться, і золото проникне в пухлину. Потім за допомогою інфачервоного лазера метал нагріється, і ракові клітини вибухнуть від перегріву. Місія здійсненна!

Текст Даша Андрійчук

5 5 7
Фото: кадр с сериала
Спецпроекты

Круче всех: тест-драйв обновленной Toyota C-HR Hybrid

Редакция тестирует гибридный кроссовер и делится впечатлениями!

LIFESTYLE / Технологии
Надо прочитать

Как выбрать первую машину: советы автомобильного эксперта

Не можешь определиться с моделью? Читай советы профи!

Зимняя сказка: топ-5 причин, по которым каждой из нас стоит побывать в Финляндии

В преддверии Нового года, когда украинские погодные реалии меньше всего напоминали декорации рождественского кино, арт-директор Cosmopolitan Ukraine, Лена Калюк, отправилась в Финляндию, чтобы окончательно и бесповоротно влюбиться в эту страну. 

Loading...
 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.