Іменинниця дня: 5 найкращих фільмів з Ніколь Кідман

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадри з фільмів
Cosmo

Австралійсько-американська акторка Ніколь Кідман – одна з найбільш високооплачуваних зірок голлівудського кінематографу. Сьогодні, 20 червня, акторка святкує свій 52-й день народження. З нагоди свята пропонуємо переглянути найкращі кінострічки за участі Кідман. Ці фільми доводять її харизму, різноплановість, стиль і красу, якій заздрять мільйони.

Стерта особистість, 2018

Драма на основі однойменної біографії оповідає глядачам історію сина баптиського пастора. Хлопець змушений пройти програму в таборі конверсійної терапії.

Обдурений, 2017

Американський фільм-драма брав участь у 70-му Каннському кінофестивалі. Події розгортаються за часів Громадянської війни у США. Поранений янкі шукав порятунку і випадково потрапив до жіночого пансіону. Світловолосі красуні, що довго приховували від світу свою сексуальність, почали потерпати від фатальної спокуси.

Вбивство священного оленя, 2017

Психологічний трилер із Ніколь Кідман у головній ролі висвітлює історію успішного кардіохірурга. Він живе звичайним сімейним життям, поки не зустрічає хлопця Мартіна, якого колись оперував. Дивні дії екс-пацієнта перетворюють ідеальне життя лікаря на жахіття.

Перш, ніж я засну, 2014

Головна героїня Крістін (Ніколь Кідман) щоранку прокидається і не пам’ятає не те що подій власного життя, а свого імені. Жінка потрапила в автокатастрофу, яка перевернула її життя догори дригом. Поруч із нею люблячий чоловік, який не втомлюється розповідати історію її життя. Є також лікар, сеанси з яким дають надію на відновлення пам’яті. Фото, зустрічі з рідними, відеощоденник – це все повинно допомогти їй пригадати усе, про що інші мовчать…

Години, 2002

Британська драма з Ніколь Кідман принесла акторці заслужений «Оскар» за найкращу жіночу роль. Тут її не впізнати – зірка перевтілилася у відому письменницю Вірджинію Вульф. У кінострічці показано непросту долю жінки, якій не дають спокою думки про самогубство.

Підготувала Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4