Іменинник дня: 10 цитат Святослава Вакарчука про кохання, свободу та жінок

Звезды / Новости
Фото: facebook.com/pg/sviatoslav.vakarchuk
Cosmo

Сьогодні, 14 травня, легендарний український музикант, політичний діяч і фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук святкує своє 43-річчя. З нагоди свята згадуємо найкращі цитати зіркового іменинника про кохання, свободу і жінок.

«Я є такою людиною, якою я є, і роблю ті речі, які я хочу робити, або які я не можу не робити. Закони – прекрасно. Але заповіді – важливіше».

«Любов – це таємниця. Ти слухаєш музику, і у тебе мурашки по тілу. Чому? Це відчуття. Те ж саме і у відносинах між чоловіком і жінкою. Ти або відчуваєш любов, або ні».

«Мене не цікавлять формальні звання. Заслужений, народний, космічний... я їх не приймав і не буду приймати. Визнання людей – ось, що важить!»

«Цілуй руку тільки коханій. Схиляй голову тільки перед вчителем. Прості правила вільної людини».

«Потрібно постійно чогось хотіти. Не хотіти занадто багато, але й не хотіти надто мало. Мистецтво життя в тому, щоб хотіти саме стільки, скільки треба».

«Я ніколи не перестану писати про весну.... Весна, і в прямому, і в переносному значенні – це найкраще що створив Бог!»

«Жіночність – це не красиве плаття, макіяж чи туфлі на підборах. Жіночність – це стан душі».

«Якщо до музиканта підходять взяти автограф зі словами: «Моя бабуся слухала Вас у молодості» – він крутий».

«Я не вірю у щастя, яке могло б продовжуватися тижнями. Найбільш довготривале щастя – це кохання. І навіть воно має свої піки і спади. А щастя матеріальних речей – це взагалі миттєво»

.«Немає жодного приводу нічого не робити. Адже, на мою думку, щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки».

Рейтинг / 0
5 5 1