Month-have квітня: куртка-косуха

Мода / Гид по стилю
Фото: Getty Images
Cosmo

Dior

Минулого разу, у рубриці month-have ми розповідали про класичний тренч. Цього ж місяця невід’ємною частиною твого гардеробу стане косуха. Як і маленька чорна сукня, ця куртка завжди актуальна і ніколи не виходить з моди. Cosmo розповість, чому вона стала символом бунтарства, а також, як носити куртку сьогодні.

Мама-анархія...

Прототип косухи з’явився ще у далекому 1928 році. Батьком першої моделі був Ірвін Шотт. Його фірма займалась виготовленням спецодягу різного плану. Так з’явилася куртка для мотоциклістів, із завуженною талією. Через низьку якість фурнітури, Ірвін пришив блискавку навскоси, аби зменшити навантаження на механізм, навіть не усвідомлюючи, наскільки цим вплинув на розвиток моди. Нову хвилю популярності косуха отримує після виходу фільму “Дикун” у 1953 році. Роль поганого хлопця втілив секс-символ того часу, Марлон Брандо, а куртка й до наших днів несе ідею бунтарства й свободи. 

Try it NOW!

До знакової деталі гардеробу, свого часу, звертались безліч дизайнерів. Вів’єн Вествуд, наприклад, побудувала культуру Панку й New Wave, надихаючись саме рок-образами.

Окрім образу суб-культурних 90х, пропонуємо тобі такі актуальні луки:

• Всі відтінки нюду. Бежевий, безумовно, один з найпопулярніших кольорів цього сезону. Його варіації, від пудрового до коричневого, будуть цікавою заміною традиційному чорному.

• З легкої руки. Шовкові комбінації або легкі весняні сукні можна збалансувати косухою. Обирай контрастні кольори й куртку злегка оверсайз. Ніби забрала у бойфренда.

• Хто сказав, що рок’н’рол мертвий? Аби не виглядати, як тінейджер на Атлас вікенді, зверни увагу на сукні з екошкіри. На плечі накинь косуху. Збалансуй образ підборами й стильними аксесуарами.

• Стильний casual. Спробуй поєднати з довгою спідницею. Зауваж, плісировка знову в тренді, а біла футболка - завжди хороша основа для будь-якого образу.

У пошуках ідеалу:

“Правильна” косуха виготовлена із натуральної шкіри. Онак, сьогодні тобі зовсім не треба йти на злочин проти природи. Все більше дизайнерів звертаються до еко-матеріалів і якісних шкірозамінників. Наприклад, H&M пропонують безліч варіантів різного кольору й фактури. Якщо ж, тобі до вподоби канонічні образи, зверни увагу на Armani Exchange або Karl Lagerfeld. Серед українських брендів цікаві варіанти можна знайти у Black Limit або Tim Faden.  

Armani Exchange

 Karl Lagerfeld

H&M

Текст: Тетяна Сухачова

Рейтинг / 0
5 5 1