Month-have листопада: об'ємна сумка-шопер

Мода / Гид по стилю
Фото: Getty Images
Cosmo

Сумка-шопер — невід’ємна частина твого лайфстайлу. Там знаходиться, в буквальному сенсі, половина життя. Та ще й ноутбук влізає. Тому цього місяця в рубриці month-have ми розкажемо, звідки взялись сумки-шопери, з якими образами їх комбінувати і де можна придбати трендову модель.

Історична справка

Пращурами цієї сумки були (не повіриш) звичайні шкіряні гаманці. В них до 17 століття чоловіки зберігали монети (кишень, як таких, не було). Зшиті з натуральної шкіри мішки чоловіки носили при собі на поясі. Однак, як тільки потреба в такому гаманці зникла, жінки швидко перебрали собі стильний аксесуар. З часом форми і розміри сумок змінювались. І вже у минулому столітті сумка досягла своєї теперішньої форми. До речі, першими масове виробництво сумок почали Louis Vuitton і Hermes.

З чим поєднувати

Через розміри сумка часто потрапляє в сет з образами в стилі casual і спортшик. Ми б носили так:

  • На контрасті. Якщо твоя сумка класичного чорного кольору, обирай лук в пастельних відтінках

  • На ланцюжку. Так ти звільниш руки для більш важливих речей.

  • Фактурна шкіра. Модель виглядає стильно в будь-якій фактурі. Коли це злегка мішкуватий крій, то матова шкіра — найкращий варіант.

Зверни увагу на цих дизайнерів

Шопер — стильний і необхідний аксесуар. Більш того, крій сумки досить простий. Це, в свою чергу, робить її популярною серед брендів різної цінової категорії. Наприклад, Point G Shoes пропонують стильну модель в оливковому кольорі. Матова червона шкіра є у Calvin Klein. А серед мас-маркету класичні шопери знайдеш у Zara.

instagram@PointGshoes

Zara

Calvin Klein

Рейтинг / 0
3 5 4