Month-have серпня: класична біла сорочка

Мода / Гид по стилю
Фото: instagram.com/rosiehw
Cosmo

Минулого місяця в рубриці Month-have ми розповідали тобі про актуальну й донині сукню-комбінацію. Цього ж разу, вибір пав на білу сорочку вільного крою. В серпні вона стане частиною не лише офісного дрес-коду, але й капсульного гардеробу для відпочинку. Ми розповімо тобі про те, звідки прийшла мода на цю річ, як правильно її носити і де придбати найкращі сорочки за демократичними цінами. 

З його плеча

Сорочка, у її сучасному вигляді, з’явилася у наших гардробах завдяки Габріель Шанель на початку минулого століття. Дизайнерка запозичила у чоловіків сет з білосніжної блузи і брюк вільного крою. Подібний образ викликав резонанс в суспільстві й став ще однією сходинкою у боротьбі за права жінок. Прихильницями андрогінного образу були кінодіви Марлен Дітріх, Кетрін Хепберн й Лорен Беколл.

Белая классическая рубашка

У 50-х роках сорочка не втрачає актуальності, проте адаптується відповідно до настроїв епохи. Крістіан Діор змінює крій і робить блузу частиною стилю New look. Ідеальним сетом того часу стають спідниця-сонце й сорочка з короткими рукавами. На екрані втіленням ідеалу є героїня Одрі Хепберн у фільмі “Римські канікули”. Пізніше, вільний крій знову бере гору завдяки Ів Сан-Лорану. В моду вривається мінімалізм, а жінки починають носити подовжену сорочку з широкими манжетами. Як, власне, і сьогодні.

Стильний образ с рубашкой

На свій манер

Нині для тебе не існує жодних правил. Ти вільна одягати сорочку бойфренда , або придбати собі таку ж у чоловічому відділі. Складай образи як заманеться і завжди пам’ятай про класику. Ми радимо такі варіанти:

  1. Білий верх, чорний низ. Безпрограшної комбінації кольорів нас навчили в школі. Однак істину, що класичні брюки, біла сорочка і підбори - це не леше офісний варіант, ми засвоїли набагато пізніше. Анджеліна Джолі, наприклад, обирає такий образ для прем'єри фільму.
  2. По пояс. Світлі джинси з високою посадкою і об’ємна сорочка зав’язана на талії теж свого роду класика. Канонічний в 90х, лук актуальний й донині. Ми пропонуємо доповнити кросами і сумкою на довгому ремені.
  3. By the sea. Образ для відпустки з білою сорочкою виглядає так: сукня-комбінація, блуза поверх, окуляри, капелюх з широкими полями і мюлі. Нічого зайвого. Тільки відпочинок.
  4. За правилами. Для офісу ідеально підійде комбінація зі спідниці й сорочки. Моделі олівець, сонце, плісе або пачка в будь-якому варіанті. Можеш доповнити образ стильним платком на шиї або яскравими підборами.

Знайди свій варіант

Базова модель досить популярна серед брендів різної категорії. Хороший вибір є у Calvin Klein: з довгими або короткими рукавами, асиметричного крою і з контрастною фурнітурою. Також гарну модель радимо шукати у мас-маркеті. Серед асортименту Zara, Mango й Massimo Dutty ти точно знайдеш щось для себе. Якщо хочеш сорочку від українського бренду, зверни увагу на Simple. Лаконічний дизайн - це їх фішка.

Рубашка мужского кроя
Calvin Klein

Стильная белая рубашка
Massimo Dutti

Белая рубашка тренды
Simple

Рейтинг / 0
4 5 4