#моякультурнаброня: новий дроп Jul x Ukrainian Folks

Cosmo

Мас-маркет бренд жіночого одягу Jul втретє об’єднався з етнографічним візуальним щоденником Ukrainian Folks для продовження фольклорної колаборації навколо українських народних та естрадних пісень.

Головним завданням співпраці завжди була інтеграція українського фольклору в сучасний контекст, але з 24 лютого життя дуже змінилося, а з ним і завдання. Сьогодні ми зрозуміли багато речей про загарбника. Але найголовніші висновки ми вкотре зробили про себе, про велич нашого народу: ворог може знищити інфраструктуру і позбавити нас виробництва, перетворити міста в попіл, але є речі, які він не відбере ніколи — нашу культуру, нашу історію, нашу народну спадщину. росіяни століттями намагалися викорінити українську культуру, але вона безсмертна. Українська культура сама себе відтворює, і так буде завжди. Нині — найліпший час, щоб вкотре звернутися до коріння і розповісти про нього світові. 

Для цього Jul та Ukrainian Folks використали дві українські народні пісні та один романс: «Несе Галя воду», «Ой, у вишневому саду» та «Чорнії брови, карії очі» — романс авторства мовознавця Костянтина Думитрашка, який через широку розповсюдженість часто хибно вважають народною композицією. До колекції увійшли сумка-шопер та вісім варіацій футболок для жінок та чоловіків в різних кольорових варіаціях та написах, але вже традиційно не оригінальних, а перекладених на англійську мову музичними сервісами. Так, «Галя несе воду» стала Galya Carries Water, «Ой, у вишневому саду» — Oh, In the Cherry Orchard, «Чорнії брови, карії очі»  — Black Brows, Brown Eyes. 

25% прибутку від продажу колекції будуть перераховані благодійній організації «Повернись живим» на озброєння наших захисників та захисниць.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Замість брюк: 5 стильних леггінсів, які доповнять твій гардероб навесні 2022

Цей комфортний вид одягу здобув нове дихання та незвичні варіації.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.