3 улюблені книги Алли Костромічової, які варто прочитати кожній

LIFESTYLE / Культура
5 апреля 2021
Cosmo

Ведуча реаліті «Супер Топ-модель по-українськи» та cover-girl Cosmopolitan Алла Костромічова майже ніколи не вирушає на зйомки без книжки. Таким чином зірці завжди є чим зайнятися під час перегриму або очікування початку знімань. Про це Алла розповіла під час діджитал-гри «У приват до зірки» перед шоу «Де логіка?» Новий канал не зміг втриматися та розпитав ведучу про нещодавно прочитані книги, які вразили її найбільше. Тож, лови ТОП-3 книги з особистої бібліотеки Алли Костромічової.

«21 урок для ХХІ століття» Юваль Ной Харарі

— Автор дуже цікаво та структуровано розповідає про всі аспекти життя й передбачає, з якими етичними проблемами найближчим часом зіштовхнеться людство у зв’язку з розвитком тих чи інших технологій, — каже Алла. — Мені було дуже цікаво почитати про технології реклами та аналізу того, що подобається споживачу. Автор розповідає, що наступним етапом у розвитку інтертейменту стануть екрани, які сприйматимуть твої емоції під час перегляду контенту. Вони будуть зчитувати міміку обличчя, таким чином бачитимуть твою зацікавленість, що тебе тішить, що тебе засмучує і складатимуть твій віртуальний профайл «що ти за людина», щоб давати максимально підходящий для тебе контент та рекламу. Деякі моменти у книжці змушують замислитися та зайняти певну позицію. Наприклад, автор говорить про те, що безпілотні автомобілі потрібно програмувати на прийняття рішень в екстремальних ситуаціях. Грубо кажучи, під час аварії ти обереш постраждати самому чи позбавиш когось життя. Виходить, що прийняти морально-етичне рішення треба заздалегідь, людям, які і створюють ці автомобілі. Також автор говорить про взаємодію людини з природою та найактуальніші екологічні питання. Мені здається, якби всі люди прочитали цю книгу, ми б жили в іншому суспільстві.

«Хороші дівчатка потрапляють у рай, а погані – куди забажають» Уте Ерхардт

— Ця книга — це добірка кейсів психологині, — говорить Костромічова. — Вона розповідає, що наше виховання так чи інакше потім впливає на те, як ми себе подаємо, які рішення приймаємо тощо. Наприклад, коли тобі кажуть: не дряпайся по деревах, ти ж дівчинка, і в тебе нові туфельки. Виростаючи, через такі обмеження жінки в сучасному світі, намагаючись конкурувати з чоловіками, також самі себе обмежують. Вони керуються якимись переконаннями, що вони отримали під час свого виховання. Це не зовсім мій випадок, адже мені дозволяли все. Але мені було цікаво, як авторка робить посилання та проводить паралелі. Наприклад, приходить жінка з якоюсь проблемою, вона робить відсилку у виховання, в дитинство, у переконання, чому саме так відбувається.

«Місто дівчат» Елізабет Гілберт

— Дуже красивий та легкий роман з чудовим українським перекладом розповідає про дівчину, яка приїжджає в Нью-Йорк до своєї тітоньки працювати в театрі в середині минулого століття, — ділиться супермодель. — Мабуть, мені було особливо приємно читати цю книгу, бо я сама живу в Нью-Йорку. І коли авторка, наприклад, пише про перетин вулиць, я візуально уявляю собі, де це. В кінці книги вона розповідає про одне конкретне місце (не буду спойлерити). Після прочитання роману, коли я знову повернулася в Нью-Йорк, прийшла туди. Дуже зворушливо, що можна провести таку паралель із власним уявленням про це місто.

5 5 2
Фото: instagram.com/alla
Спецпроекты
Реклама

10 легких французских комедий, которые поднимут настроение

То, что нужно, после тяжелого рабочего дня. Или недели.

Книжная полка COSMO: топ-7 книг, которые сделают твою весну особенной

Заставят поверить в любовь еще сильнее, научат получать кайф от каждого секса, мечтать и наслаждаться жизнью вне отношений и инстаграма.

Loading...

7 лучших сериалов про подростков, которые «затянут» и взрослых

Любовь, поиски себя, дружба и другие важные темы, которые близки каждому. 

Love story: 5 самых любимых сериальных пар всех времен

За их отношения ты переживала больше, чем за свои.

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-5 лучших сериалов о королевских семьях

Захватывающие, познавательные и невероятно красивые!

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

К звездам: лучшие фильмы и сериалы о космосе

Дню 60-летия первого полета человека в космос посвящается.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.