Must-see літа: 5 фільмів, що наблизять відчуття відпустки

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

Вже рахуєш дні у передчутті відпустки? Пропонуємо переглянути декілька яскравих та веселих фільмів, які вмить підіймуть настрій. Ці кінострічки надихнуть спланувати свої поїздку до дрібниць і насолодитися кожним моментом у незвіданому місці.

«Загадкове вбивство», 2019

Подружжя Нік та Одрі Шпіц після 15 років шлюбу нарешті вирушають у відпустку Європою. В літаку жінка знайомиться з англійським аристократом, який запрошує її з чоловіком відпочити на яхті його дядька. Пара приймає спокусливу пропозицію і опиняється у розкішному світі багатіїв. Відпочинок був би бездоганним, якби голову сімейства загадково не вбили.

«Цей незручний момент», 2015

Французька кінокомедія розповідає про двох чоловіків, які поїхали на відпочинок до пляжів Рів’єри разом зі своїми доньками. Їхня відпустка набуває нових обертів, коли 42-річний батько закохується у 18-річну доньку свого найкращого друга.

«Римські пригоди», 2012

Події стрічки розгортаються в одному з найпрекрасніших міст світу – Римі. Це історія відомого американського архітектора, який вдруге переживає власну юність, а також молодят із провінції, на яких чекають нові романтичні відкриття…

«Листи Джульєтті», 2010

Верона – місто, де зародилося кохання Ромео та Джульєтти. Тут опинилися й молода американка Софія, яка належить до групи волонтерів. Вони відповідають на листи, адресовані Джульєтті. Одного разу до її рук потрапляє загублений лист 60-х років, в якому Клер Сміф описує своє безмежне кохання.

«Вікі, Крістіна, Барселона», 2008

Дві молоді американки Вікі та Крістіна проводять літні канікули в Барселоні. Вони зачаровані красою міста, а також харизмою молодого художника на ім’я Антоніо. Вікі рішуче налаштована тільки на серйозні стосунки, а Крістіна навпаки – прагне лише розважитися. Чим закінчиться любовний трикутник?

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4