Між нами, дівчатами: 5 фільмів про жіночу дружбу

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр из фильма
Cosmo

Жіноча дружба – не міф (ми, дівчата знаємо це напевно). Інколи подружка здатна зрозуміти краще ніж мама, бойфренд і психолог разом взяті. З нею й у вогонь, й у воду, і на чорну п’ятницю в торговий центр. До Дня дружби ми підготували добірку фільмів, про нас, дівчат. Чим не привід влаштувати вечірку з просекко і фільмами?

"Війна наречених"

Легка комедія про дружбу, суперництво й компроміси. Якщо ви з подругою разом із дитинства, то напевне відчуєте всі нюанси фільму. На щастя, на екрані, як і в житті, кожна отримує свій happy end.

"Тельма і Луїза"

Життєствердний фільм про двох подруг, які подорожують Америкою, тікаючи від копів й ФБР. "Оскар" за найкращий сценарій і епізод з Бредом Піттом – уже як мінімум дві причини, чому варто дивитися це кіно.

"Інша жінка"

Ворог мого ворога – мій друг. Комедія про трьох дівчат, яких поєднала жага помсти одному чоловікові. Камерон Діас, Леслі Манн і Кейт Аптон доводять, що дружба можлива за будь-яких обставин.

"Вікі, Крістіна, Барселона"

Шедевр Вудді Алана про дружбу, любов, пристрасть і пошуки себе. Пенелопа Крус за цей фільм має "Оскар", а ми – естетичне задоволення. Окремим персонажем виступає саме місто – Барселоні дісталась мало не ключова роль. Обов’язково до перегляду, якщо збираєшся з подругою у відпустку.

 

"Мила Френсіс"

Чорно-білий фільм про кожну з нас. Легкий сюжет і неймовірна гра акторів. Стрічка отримала високу оцінку як серед критиків, так і серед глядачів. Якщо думаєш, що переглянула всі фільми про жіночу дружбу, бери на замітку. Впевнені, тобі точно сподобається!

Рейтинг / 0
3 5 1