На хвилі: обираємо купальник під тип фігури

Мода / Гид по стилю
Фото: Dari Co
Cosmo

Літо у розпалі, тому причин оновити пляжний гардероб більше ніж достатньо. Аби комфортно (в думках додавай “стильно”) відчувати себе біля моря, треба грамотно зкласти пляжний образ. Підкреслити виграшні сторони і приховати недоліки допоможе ідеальний купальний костюм. Ми пропонуємо підбірку трендових моделей, які підійдуть саме тобі.

Висока посадка

Gorsha

Хороший варіант, якщо талія - не твоя сильна сторона. Подібний фасон візуально корегує пропорції тіла, акцентуючи увагу на портретній зоні. Щоб досягти максимального ефекту, обирай моделі контрастних із твоєю шкірою кольорів.

Спорт-шик

Kotovich lingerie

Спортивні моделі бра (топи) підійдуть для дівчат з широкими стегнами. Цей фасон здатен урівноважити силует за рахунок масивної верхньої частини. Також, аби збільшити зону декольте, можеш звернути увагу на моделі, декоровані рюшами. Цей простий лайфхак додасть “об’єму”.

Цільний купальник

Keosme

Ідеальний варіант для високих дівчат. Подібний фасон підкреслює ноги і гармонійно вписується в загальну будову тіла. Зверни увагу - нині актуальні моделі з поясами. Також цього літа нюдові відтінки виходять на перший план.

Бікіні з високими вирізами

Love Pam

Подібна модель має високу посадку, проте навідміну від купальників в стилі ретро, бікіні візуально робить ноги довшими. Хороший спосіб грамотно розставити акценти дівчатам невисокого зросту. Якщо такий фасон тобі підходить, радимо не експерементувати з верхом. Класичний бра - найкращий тандем. 

Бра із зав’язками на шиї

Dari Co

Модель універсальна, але найкраще підійде для дівчат з невеликим, акуратним бюстом. За рахунок фасону зона декольте візуально підтягнеться і додасть в об’ємі. До того ж, такий варіант гарно підкреслює плечі.  

Рейтинг / 0
5 5 1