На випередження: топ-7 взуттєвих трендів осені-2019

Мода / Тренд
Фото: instagram @marsalaofficial
Cosmo

Стилісти переконанні, що взуття й аксесуари  - одні з найважливіших деталей гардеробу. Хороша пара чоботів чи нові туфлі здатні перетворити навіть класичний образ в ультрамодній лук. Тому ми вирішили тримати тебе в курсі найактуальніших тенденцій прийдешнього сезону і зробили підбірку взуттєвих трендів, які вже зовсім скоро стануть неймовірно популярними.

Каблук трапеція

The others

Трапеція була і залишається одним з найактуальніших взуттєвих трендів. Модель поєднала у собі силует 80х й футуристичні мотиви. Як і в минулому сезоні, “під каблуком” будуть чоботи, ботільйони, туфлі й ботфорти. Зверни увагу: оскільки тенденція не нова, бажану модель можна знайти на знижках.

В сітці

Jimmy Choo

Тренд на сітку зайшов поступово. Спочатку авоськи повернулись в моду. Потім сукні в крупну в’язку перейшли з подіумів до гардеробу. А тепер це взуття. Якщо вирішила робити ставку на цей тренд наступного сезону, краще обирай моделі на підборах kitten heel і розраховуй на теплий період осені.

Градус 90

Jimmy Choo

Широку голінь у минулому сезоні модно було носити “гармошкою”. Однак цієї осені на заміну вийде прямий кут. Ультрамодний силует найкраще шукати у чоботах на високих підборах. Сюди ж додай фактури. Матовий мінімалізм заміни на тиснення під шкіру крокодила. Обидва тренди краще шукати у темних відтінках.

Гострий носок

Alexander Wang

Ще один привіт з 80-х, гострий носок, тримається в топі й активно поповнює наші wish lists. Тренд візуально робить ноги довшими, тому будь-яка його інтерпретація стане вигідною інвестицією. Відійди від класичних лодочок і знайди свою осінню модель. Ми радимо ботільйони. Прекрасний варіант для першої сезонної прохолоди.

Кросівки

Adidas

Давно і надовго кроси увійшли в наше життя. Тепер це не спортивне взуття, а радше комфортна і стильна альтернатива на будь-який випадок. Від класичних шкіряних моделей до трендової логоманії. Цієї осені фактурні силуети і масивна підошва все ще буде актуальна. Спортивні бренди навипередки створюють нові колекції в колаборації з різними зірками і зривають наші овації. 

Несезонний колір

Neous

Існує міф, що світле взуття не для осіннього періоду. Пора зруйнувати цю теорію. У наступному сезоні спробуй білі, молочні й нюдові відтінки. Подібні кольори виглядають дуже самобутньо, тому вигідно впишуться у темний образ. Актуальними будуть як високі чоботи так і ботільйони на низькому ходу.

В лаковій обробці

Marsala

Лакова фактура просто створена для осіннього періоду. Справа в тому, що матеріал не витримує надто низьких температур і відповідно взимку цей тренд не практичний. Цієї осені лакова фактура змістить акцент з верхнього одягу на взуття. Згадай подіумні образи Saint Laurent (або передивись фільм “Матриця”) для натхнення.  

Рейтинг / 0
5 5 12