Наймодніший макіяж очей осені 2019

Красота / Макияж
Фото: www.instagram.com/givenchybeauty
Cosmo

Схоже, цього року візажисти не готові піддаватися похмурій погоді й розважають нас оригінальними makeup-ідеями. Cosmo.com.ua проаналізував найгарячіші тенденції у макіяжі осіннього сезону й відібрав для тебе п’ятірку найкращих. Ти маєш їх спробувати!

Нестандартні стрілки

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Givenchy Beauty (@givenchybeauty)

Дозволь своїй фантазії розгулятися і формуй стрілки різноманітних геометричних форм за допомогою кольорових олівців або тіней. Особливо актуально доповнювати такий яскравий акцент на очах стриманим мейком. Трохи крему, аби вирівняти тон, прозорий блиск для губ – і ти готова підкорювати світ. 

Великий гліттер 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Givenchy Beauty (@givenchybeauty)

Це макіяж для красунь, які ніколи не відмовлялися від сяйва. Тож якщо душа бажає свята, можна просто розсипати трохи гліттеру на верхній повіці. Зроби це хаотично або сформуй стрілки. Ми вже бачимо твій вечірній лук з феєричним макіяжем й діловим костюмом. 

Об’ємні вії

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dior Makeup (@diormakeup)

60-ті повертаються! І якщо тобі, як і нам, завжди подобався образ Твіггі з густо профарбованими віями і товстими стрілками – саме час його повторити. До того ж у тренді знову об’ємні нарощені вії, а також стрілки, які імітують форму вій. 

Сині smoky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от L'Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)

Не обійтись і без усіми улюблених smoky eyes. Цієї осені візажистам особливо полюбилися сині тіні з дрібним шиммером. Зауваж, маємо на увазі саме темно-синій відтінок, а не блакитний, як у часи 80-х. Придивись також до матових і металічних текстур, які додадуть погляду глибини.

Неон 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от G.BАR | hair • makeup • nails (@g.bar.kiev)

У це важко повірити, але замість сірих, коричневих і чорних відтінків, які зазвичай притаманні осені, beauty-знавці рекомендують надавати перевагу неоновим кольорам. Це можуть бути як неонові тіні для очей, так і підводки або олівці. Неможливо не захопитися рожевим неоном, який моделі й селебріті вже встигли перенести на щоки, сформувавши природній рум’янець.   

Рейтинг / 0
5 5 8