Уроки стилю: 5 образів Біллі Айліш, які ти захочеш повторити

Звезды / Звездный стиль
Фото: Getty Images
Cosmo

Біллі Айліш — королева епатажу й оверсайз одягу. Молода виконавиця часто з’являється на публіці в мішкуватих костюмах, розтягнутих футболках, доповнюючи образи незвичними аксесуарами. Саме через це в неї варто повчитися комбінувати несумісне. Ми обрали 5 луків Біллі Айліш, які варто брати на замітку. Впевнені, ти захочеш їх повторити. 

Total black в дусі Chanel

Цей образ — бунтарське трактування філософії бренду. І хоча аудиторія Chanel притримується більш традиційного стилю, Біллі довела — епатаж також має місце бути.

Жовтий з білим

Яскравий жовтий колір виглядає дуже сильно в такому образі. Пуховик і комбез ідентичного відтінку поєднуються з білим гольфом й класичними кросівками. Яскраво, стильно, модно.

Асиметрія й фактура

Цей образ — наш улюблений. І хоча стилістика луку дуже нагадує звичний епатаж дівчини, асиметричний крій і фактурні матеріали роблять костюм ідеальним варіантом для червоної доріжки. Доповнила співачка образ класичними мюлі.

Леопард і шуба

Якщо комусь і можна поєднувати такі елементи, то це Біллі Айліш. Дівчина вдало і небанально скомбінувала шубу із штучного хутра й леопардові штани. Образ складається всього з двох кольорів, тому ні принт, ні верхній одяг не перетягує на себе увагу.

Кроп-топ і брюки

Схоже, жовтий — це улюблений колір Біллі. Принаймні, він їй дуже пасує. Кроп-топ з чорними штанами виглядає дуже стильно. Бери на замітку і ти.

Рейтинг / 0
4 5 42