Не роби так: 5 абсолютних антитрендів у фарбуванні волосся 2022

Красота / Волосы
14 февраля 2022
Cosmo

Отже, ми вже визначилися з наймоднішими кольорами і техніками фарбування цього року. Але чи знаєш ти, які варіанти фарбування вже не актуальні, і яких краще уникати? Щоб ти не помилилася з вибором, ми зібрали 5 абсолютних антитрендів у фарбуванні волосся 2022.

Однорідний колір

Ми вже згадували, що у 2022 році буде менше складних технік фарбування у порівнянні з минулим роком. Проте, однорідний колір допустимий, тільки якщо йдеться про натуральне волосся. Фарбуватися в один тон — це вже антитренд, який себе вичерпав. Це виглядає досить одноманітно і справляє «пласке» враження.

Контрастне мелірування

Зараз, коли ми робимо ставку на натуральне фарбування, таке мелірування — абсолютний антитренд і пережиток минулого. Тож забудь про те, як ми ходили кілька десятиріч тому, і роби вибір на користь більш сучасних і природніх варіантів — наприклад, французького мелірування. А різке чергування світлих і темних пасм волосся буде виглядати так, ніби ти залишилася десь у нульових.

Приховане фарбування

Приховане фарбування стало хітом кілька років тому. Особливо популярним був варіант, коли нижній шар волосся фарбували у яскраві відтінки. Таке фарбування обирали дівчата, які не були впевнені щодо нового кольору. Але «потаємне» фарбування відноситься до того типу трендів, які прийшли швидко, але ненадовго. Якщо ти боїшся фарбувати одразу все волосся, краще плавно змістити кольорові акценти на задню частину.

Рівномірна «розтяжка»

Ми маємо на увазі рівномірну вертикальну «розтяжку» кольору, коли волосся плавно перетікає від світлого до темного відтінку. Сьогодні це виглядає банально, нудно і одноманітно. Набагато більш стильний і цікавий варіант — учасні техніки фарбування, коли у масі волосся плавно чергуються світлі і темні пасма, які відрізняються одне від одного на 2-3 тони. Це додає волоссю візуального об’єму і створює неймовірні переливи кольору.

Неонові кольори

Ненатуральні, яскраві, «божевільні» кольори, які раніше були проявом креативності і бунтарства, зараз вже застаріли. Якщо ти хочеш поекспериментувати з кольором, краще спробуй більш спокійне «пастельне» фарбування. Воно не таке кардинальне і пасує більшій кількості дівчат. Трендовий варіант — кольорові техніки фарбування, такі як балаяж або омбре.

Текст: Ольга Распутня

5 5 2
Фото: instagram.com/bestofbalayage
Спецпроекты
Реклама
Loading...

Тренди фарбування 2022: 7 наймодніших кольорів волосся

Якщо плануєш перевтілення, роби ставку на один із них!

Хочешь больше узнать про "Красоту"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.