"Не щастя бути публічною, щастя - бути собою": головні тези Ольги Фреймут з шостого вебінару Go Girl

Твоя жизнь / Карьера
Cosmo

Вчора відбувся завершальний вебінар спільного проекту Cosmopolitan Ukraine і Women's Empowerment Program with Google Go Girl.

Нашим спікером стала Ольга Фреймут, відома українська телеведуча журналістка, письменниця та мати трьох дітей.

Ми говорили про те, як стати ведучою свого життя, знаходити баланс між роботою та особистим, а також Оля ділилася своїми правилами публічності.

Модераторами вебінару були Олександра Буринська, головний редактор журналу Cosmopolitan Україна та Ніна Левчук, керівник Google Marketing Solutions в країнах Східної та Центральної Європи. 

Ділимося головними тезами Ольги з вебінару:

1. Якщо я зайшла в професію, то тільки щоб бути на першому місті.

2. З появою публічності мені не вистачає простих речей, посидіти в парку, прогулятися спокійно на вулиці, так щоб мене не впізнали.

3. Якщо в професії є стрес, то це не ваша професія. Стресу не може бути в улюбленій професії. Я не зустрічаюся з ним. Переживаю, коли готую проект, планую його, збираю команду. В самому процесі я насолоджуюся роботою.

4. Живіть вже і зараз. Нам дали життя жити, а не існувати. 

5. Я дуже переживала спочатку на рахунок критики та негативних відгуків від людей. Потім мені стало страшно, що я не буду викликати у людей ніякої реакції. Але у хейтерів мають бути правила поведінки в інтернеті, які їм не варто порушувати.

6. Мені головне, щоб я подобалася самій собі. Треба чути себе. Коли я приймаю важливе рішення, то в першу чергу я слухаю себе. 

7. Не треба з усіма підряд дружити. Не варто обговорювати інших людей. Друзів в професійному середовищі багато бути не може.

8. Проблеми збуджують. Потрібно йти до мети, навіть якщо вам сказали, що ви нездара. 

9. Літайте без косметики, але з зволожуючими кремами, не виходьте в жахливому стані до коханого. Але головне - багато спіть, тоді все буде добре. 

10. Все своє життя, як тільки я бачила цікаву людину, я підходила до неї та розпитувала все, що мені було цікаво. 

11. Правила мають йти через наш внутрішній фільтр.

12. Коли все погано, мені допомогає не метушитися. Маю звичку зупинятися і перезавантажуватися. 

13. Коли ти публічний, треба себе контролювати. Публічні люди не можуть робити деякі речі. Показувати якісь інтимні речі, показувати маленьких дітей. Якщо ти щось ляпнув, то це можуть сприйняти як серйозну монету. Відповідальність велика. У публічних людей стандарти вищі.

14. Баланс - це коли тобі спокійно, коли є вільний час, коли мирно засинаєш ввечері, коли не треба себе змушувати щось робити.

15. Не щастя бути публічною, щастя бути собою.

16. Я завжди намагалася всім подобатися, вчасно вийти заміж, я би хотіла порадити всім - догоджати тільки собі, але не виходити за межі дозволеного.  

Список книжок та авторів, які радить прочитати Ольга:

Опра Вінфрі "What I know for sure".

Айн Ренд "Атлант розправив плечі", "Джерело"

Ольга Кобилянська "Вальс меланхолійний"

Вірджинія Вулф "Місіс Делловей", "На маяк"

Твори Ліни Костенко, Василя Стефаника та Оскара Уайльда

Дивіться повну версію вебінару:

Рейтинг / 0
4 5 2