Не соромся: 4 україномовні телеграм-канали про секс, на котрі варто підписатися

Ты и он / Секс
Фото: Getty Images

Секс — тема хвилююча, але інколи буває важко зізнатись самим собі в тому, що нас щось сильно цікавить. Пропонуємо підбірку телеграм-каналів, присвячених темі інтимних стосунків і сексу, підписавшись на котрі, ти щодня будеш отримувати порцію «дорослого» контенту.

1) «Зайдеш на чай?» Авжеж, саме з цього питання починаються багато історій про секс. Телеграм з такою неоднозначною назвою розповідає про найбільш пікантні моменти, котрі можуть трапитись з ким завгодно, це колекція еротичних історій, тут без перебільшення є все — від флірту і залицянь до ніжного і пристрасного сексу.

2) «Психологія сексу». Цей телеграм-канал можна назвати такою собі новою цифровою «Камасутрою», цілою енциклопедією. Тут можна знайти статті про різні техніки, багато порад та досліджень. Ідеально підійде для тих, хто хоче зрозуміти, чому ми в сексі любимо конкретні речі.

3) «Sexosvita». Кожен пост — це ніби окремий урок сексуального виховання. Такого навряд чи можна навчитись у школі і таке точно не почуєш від друзів у дворі. Канал розвіює багато міфів, поради допоможуть прийняти себе такими, якими ми є, і позбутись багатьох комплексів.

4) «Iryna Klekit». Це авторський блог жінки, котра наважилась публічно розповідати про досвід поліаморного шлюбу, в котрому вона перебуває. Тексти написані з великою уважністю до всіх деталей і нюансів.

Рейтинг / 0
4 5 5