Не треба так: 5 помилок, яких припускаються всі, обираючи джинси

Мода / Гид по стилю
Фото: Gettyimages, instagram
Cosmo

Впевнені, у кожної модниці знайдеться в шафі декілька джинсів, які вона ніколи не одягала. Здається, ти їх приміряла, подобалася собі у дзеркалі, але потім щось пішло не так… Причиною цього є неправильний шопінг, протягом якого ми несвідомо допускаємо помилки. Які саме — читай далі.

Ти обираєш лише трендові моделі. Нині всі уважно стежать за трендами і намагаються відповідати будь-яким примхам моди. Однак джинси — це досить базовий елемент гардероба, який ти купуєш не на один сезон і будеш міксувати з різноманітними образами. Тому крій, посадка та колір відіграють ключову роль. І якщо сезонний тренд не «сидить» на твоїй фігурі, просто прийми це, як належне, і знайди підходящу модель. Пам’ятай, що головне — твій комфорт і власний стиль.

Ти не звертаєш увагу на тканину. У магазинах ти знайдеш безліч моделей джинсів, які, здається, добре виглядають на тобі. Та вже після першого прання їх тканина може розтягнутися і неестетично висіти. Щоб такого не трапилося, слідкуй, щоб: а) денім, з якого пошито джинси, був цупким на дотик; б) у складі тканини переважала вовна — в ідеалі її має бути 100%, але часто до тканини додають ще й еластан (2 - 7%), аби виріб краще «сидів» по фігурі та був більш практичним при носінні.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Emily Ratajkowski (@emrata)

Ти приміряєш їх надто швидко. Аби зрозуміти, як ти почуваєшся у джинсах, варто в них посидіти, пройтися та навіть поприсідати. Тому не соромся зробити своєрідну зарядку прямо у магазині, щоб точно бути певною: ці джинси — саме те, що потрібно!

Ти купуєш джинси без кишень. По-перше, відсутність кишень у джинсах — це незручно. По-друге, задні кишені надають твоїм сідницям привабливої форми, а ось їхня відсутність може зробити їх візуально плоскішими. А нам це не потрібно, чи не так?

Ти ходиш на шопінг у поганому настрої. Якщо тебе уже все дратує, обрати правильні джинси буде неймовірно складно. Перші не підійдуть за розміром, інші будуть тиснути, а треті вже й не викликатимуть бажання їх приміряти. Підібрати ідеальні джинси важко всім, але своя пара обов’язково знайдеться після ретельних пошуків з оптимістичним настроєм, коли ти будеш об’єктивна та реально оцінюватимеш своє відображення у дзеркалі.

  

Рейтинг / 0
4 5 9