Небезпечні знахідки: як діяти у разі виявлення підозрілих предметів

Cosmo

У телеграм-каналі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України попереджають: відступаючи зі своїх позицій, російські окупанти мінують українські населені пункти. Таким чином рашисти намагаються завдати шкоди цивільним, які не завжди знають, як правильно поводитись з небезпечними знахідками. Щоб вберегти себе та своїх близьких від ворожих мін і не тільки, зберігай собі інформацію про те, як діяти у разі виявлення підозрілих предметів, та передавай далі. 

Що мінують окупанти?

Міни та інші вибухонебезпечні предмети, розставлені російськими окупантами, можуть бути будь-де: у покинутих будинках, на вулицях, на дитячих майданчиках, на заміському відкритому просторі: у полях, лісах, у водоймах, на узбіччях доріг тощо.

У містах — це, у першу чергу, предмети, які можуть становити якусь цінність в окупованому місті: мобільний телефон, зброя або її деталі, аптечки, продуктові набори, дитячі іграшки тощо. Також зафіксовані випадки мінування тіл загиблих людей. У лісах та селах переважено розставляють «розтяжки», які фактично мають викрити місцезнаходження укриття або схронів.

Що робити у разі виявлення підозрілих предметів?

  1. В жодному разі не чіпай його.
  2. Негайно повідом про виявлений предмет підрозділам ДСНС (101) або Поліції (102).
  3. Попередь перехожих про можливу небезпеку.
  4. Відійди якомога далі від підозрілого предмету.
  5. Дочекайся приїзду спеціалістів та повідом про місцезнаходження підозрілого предмета.
5 5 2
Фото: Pixabay
Спецпроекты
Реклама

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Loading...

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.