(Не)воєнна агресія: як впоратися з негативними емоціями та не зриватися на близьких

Cosmo

Наразі емоції зашкалюють на всіх рівнях у кожного. І, на жаль, у побуті можуть виливатися на тих, хто в цих негативних почуттях зовсім не винен: на рідних, друзів, незнайомців в інтернеті… Як упоратися з руйнівною агресією? Порадами ділиться психолог Олена Шершньова.

УСВІДОМТЕ СВОЇ ПОЧУТТЯ

Тільки розуміючи, що з вами відбувається, можна взяти ситуацію під контроль. Ви відчуваєте злість, дратуєтесь, ображаєтесь? Проговоріть свої почуття. І дайте відповідь собі чесно: хто їхній справжній адресат?

ОБЕРІТЬ МИР

Вислів «поганий мир кращий за хорошу війну» зараз актуальний як ніколи. Замість того, щоб витрачати сили на побутові протистояння, зосередьтеся на справді важливих речах: своїй безпеці, допомозі тим, хто її потребує.

ПЕРЕНЕСІТЬ З`ЯСУВАННЯ СТОСУНКІВ НА ПОТІМ

Якщо почуття гострої несправедливості не дає відпустити ситуацію, спробуйте не змиритися з нею, а відкласти з`ясування. До настання миру в країні.

ПЕРЕРОБЛЯЙТЕ ЕМОЦІЇ

Якщо всередині все вирує – не тримайте це в собі, позбавтеся руйнівної енергії. Тільки одна умова: робіть це, не завдаючи шкоди іншим. Побігайте вгору-вниз сходами, поприсідайте, качайте прес. Покричіть у подушку або бийте її. Напишіть лист про свої почуття. Розірвіть газету. Виговоріться другові чи психологу.

ДОЗВОЛЬТЕ СОБІ ВІДЧУВАТИ

Не сваріть себе за те, що ваша реакція на стрес – така. Ви жива людина і маєте право на різні почуття. Це нормально. Важливо, що ви їх відстежуєте, усвідомлюєте та вчитеся екологічно проживати.

5 5 2
Спецпроекты
Реклама

Розмови з друзями більше не допомагають. Як наважитись звернутись до психотерапевта? 

Про недовіру до психологічної системи та способи її подолати говоримо з експертами платформи з психотерапії онлайн 一 Mindly.

7 порад психолога, щоб приборкати страх та тривогу

Лише залишаючись спокійною, ти зможеш допомогти собі та іншим.

Loading...

Медитація та концентрація: як впоратися зі стресом

Ділимося порадами, заснованими на техніці Чада-Мень Тана — інженера Google та автора програми покращення усвідомленості.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Токсичні люди: як їх розпізнати та що робити далі

Чи можливо нейтралізувати такий вплив та зберегти стосунки? 

Гороскоп

Як знаходити час для себе: 7 приємних лайфхаків, які змінять твоє життя

Додай до свого звичного розпорядку ці ритуали — і відчуй приємні зміни.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.